Balogun i Saka pomyleni przez reporterów [WIDEO]

wywiad

Arsenal rozegrał w nocy towarzyskie spotkanie z MLS All-Stars. Kanonierzy wygrali mecz 5:0. Do komicznej sytuacji doszło po zakończeniu spotkania. Udzielający wywiadu Folarin Balogun został pomylony z Bukayko Saką przez amerykańskich reporterów.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Folarin Balogun pomylony z Bukayoko Saką podczas wywiadu

O tym, że w USA futbol nie jest najpopularniejsza dyscypliną sportową mogliśmy się przekonać nie raz. Amerykanie bardziej śledzą koszykówkę lub baseball. Do komicznej sytuacji doszło po końcowym gwizdku w sparingu, w którym Arsenal zmierzył się z MLS All-Stars. Jak się okazuję Folarin Balogun okazał się bardzo podobny do Bukayko Saki. Amerykańscy reporterzy byli święcie przekonani, że to właśnie z tym drugim piłkarzem prowadzili rozmowę. Folarin Balogun całą sytuację skwitował śmiechem. Arsenal wygrał mecz 5:0.

Kiedy Arsenal rozegra kolejny mecz?

Po ostatnim kapitalnym sezonie w Kanonierach pokładane są spore oczekiwania. Arsenal przygotowuje się do nowych rozgrywek. Przed startem zmagań Premier League czekają ich jeszcze dwa mecze towarzyskie. W pierwszym meczu zmierzą się z Barceloną, a w następnym z Manchesterem United. Sezon ligowy Kanonierzy zainaugurują 12 sierpnia o godzinie 13.30 w meczu przeciwko Nottingham Forrest.

Fot. PressFocus