Samobój z połowy boiska na Mistrzostwach Świata kobiet [WIDEO]

kobiety darmowe

W Nowej Zelandii i Australii odbywają się Mistrzostwa Świata Kobiet 2023. W meczu Szwajcarii z Hiszpanią, zawodniczka wpiła samobója z połowy boiska.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Samobój Hiszpanek z połowy boiska

W 1/8 finałów rozgrywek drużyna Szwajcarii spotkała się z Hiszpanią. La Furia Roja pewnie wygrała mecz 5:1. Wszystkie bramki w spotkaniu padały po strzałach Hiszpanek, ponieważ Laia Codina w 11. minucie strzeliła spektakularnego samobójczego gola. W jej zamyśle było prawdopodobnie podanie do zawodniczki broniącej bramkę drużyny Hiszpanii. Jednak zagranie Codiny okazało się za mocne. Hiszpania w meczu ćwierćfinałowym zmierzy się z Holandią lub RPA.

Kiedy finał Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2023?

Finałowe spotkanie odbędzie się 20 sierpnia 2023 roku na Stadium Australia w Sydney. Rozgrywki można oglądać w Viaplay.