Sanches zawiedziony. Mourinho szybko ściągnął go z boiska [WIDEO]

Renato Sanchez pojawił się na boisku tuż po przerwie w meczu przeciwko Bolognie. Portugalczyk nie spodziewał się, że tak szybko zostanie zmieniony.

W niedzielny wieczór AS Roma mierzyła się z Bologną. Gospodarze wygrali spotkanie 2:0. Jose Mourinho tuż po przerwie postanowił wpuścić na boisko Renato Sancheza. Portugalczyk został zmieniony zaledwie po 18. minutach po wejściu na boisko. 26-latek był w szoku. Po meczu Mourinho przeprosił swojego piłkarza. Dodał również, że taka sytuacja powtórzyła się już w jego karierze trenerskiej.

,,Chcę publicznie przeprosić Renato Sanchesa. Czułem, że muszę to zrobić, ale było to bardzo surowe. Dla trenera to jeszcze surowsze” – powiedział szkoleniowiec.

,,Myślę, że zrobiłem to tylko trzy albo cztery razy w całej mojej karierze trenerskiej. Przepraszam” – dodał Mourinho.