Sfrustrowany Donny van de Beek rzuca gumą w trakcie meczu [WIDEO]

Z pewnością zupełnie inaczej Donny van de Beek wyobrażał sobie swoją przygodę z Manchesterem United. Holenderski pomocnik nie dostaje zbyt wiele szans w ekipie „Czerwonych Diabłów”. Według medialnych spekulacji, 24-latek miał przed sezonem otrzymać zapewnienie, iż jego sytuacja ulegnie zmianie. Jak na razie nic na to nie wskazuje. Holender ponownie przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych i nie krył swojej frustracji.

Donny van de Beek zanotował do tej pory trzy mecze w trakcie niedawno rozpoczętej kampanii. Trzeba jednak w tym miejscu zaznaczyć, iż jedno spotkanie to raptem kilka minut w rywalizacji z Newcastle United, natomiast druga potyczka to 45 minut w meczu z Young Boys. 24-latek rozegrał cały pojedynek tylko podczas meczu z West Hamem w Carabao Cup.

Sfrustrowany Donny van de Beek rzuca gumą

W rywalizacji z Villarreal, Donny van de Beek nie wszedł na murawę. Postawa holenderskiego gracza, a także jego kolegów z drużyny sugerują, że plan zakładał co innego.

24-latek był bowiem pocieszany przez innych graczy „Czerwonych Diabłów”. Chwilę później sfrustrowany Donny van de Beek wyrzucił gumę.