Skandal w meczu Rakowa. Sędzia zszedł z boiska

rakowRaków Częstochowa przed inauguracją nowego sezonu rozegrał swój drugi sparing. Drużyna Medalików pod wodzą nowego trenera Dawida Szwagra, uległa Slavii Pradze 2:1. Mecz nie odbył się bez skandalu.

Obrażony sędzia zszedł z boiska

Raków mecz ze Slavia Praga rozegrał w austriackim Wels. Giannis Papanikolaou już w 10. minucie obejrzał czerwoną kartkę. Zawodnik zakomunikował arbitrowi, że nie ma zamiaru zejść z boiska. Do dyskusji dołączyły się sztaby obydwóch drużyn. Po krótkim zamieszaniu arbiter obraził się, zszedł z boiska i nie dokończył meczu.

Mimo wyjścia na prowadzenie w 53. minucie za sprawą gola samobójczego, drużyna z Częstochowa uległa Slavii Pradze, tracąc bramki kolejno w 64. i 90. minucie. Jako ciekawostkę warto dodać, że spotkanie jako sędziowie dokończyli członkowie sztabów szkoleniowych drużyn oraz piłkarze.