Śmiech przez łzy? Kibice Arsenalu celebrują bramkę Manchesteru City! [WIDEO]

Trzecią kolejkę Premier League rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia. Manchester City podjął na własnym obiekcie Arsenal. Starcie obu ekip zakończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy. W pewnym momencie sympatykom „Kanonierów” nie pozostało nic innego, jak… celebrować bramkę rywala.

Sytuacja „Kanonierów” w starciu z Manchesterem City zrobiła się bardzo nieciekawa już w 12. minucie, gdy stan rywalizacji na 2:0 dla gospodarzy podwyższył Ferran Torres. Na dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy czerwony kartonik otrzymał Xhaka. Tuż przed zejściem do szatni trzeciego gola w tym meczu strzelił Gabriel Jesus.

Śmiech przez łzy?

Druga połowa była jedynie formalnością. W 53. minucie bramkę na 4:0 zdobył Rodri. Dość niespodziewanie tego gola zaczęli celebrować… kibice Arsenalu.

Ostatecznie mecz zakończył się wygraną „The Citizens” 5:0.