Świetna bramka Arkadiusza Milika w starciu z Atalantą! [WIDEO]

W niedzielny wieczór rozegrany hit Serie A. Piłkarze Juventusu zmierzyli się na własnym obiekcie z Atalantą. Po emocjonującym spotkaniu obie drużyny podzieliły się punktami, gdyż padł wynik 3:3. Do bramki trafił Arkadiusz Milik.

Goście wyszli na prowadzenie w 4. minucie spotkania. Duży błąd między słupkami popełnił Wojciech Szczęsny, a z gola cieszył się Lookman. Juventus doprowadził do wyrównania po niecałych dwóch kwadransach. Rzut karny wykorzystał Di Maria.

Gol Arkadiusza Milika

W 34. minucie piłkarze „Starej Damy” wyszli na prowadzenie. Bramkę po składnej akcji zdobył Arkadiusz Milik.

Na początku drugiej połowy Atalanta zadała dwa ciosy, ponownie wychodząc na prowadzenie. Ostatecznie wynik ustalił Danilo, który strzelił gola w 65. minucie.