Świetna forma Piotra Zielińskiego. Kolejny gol Polaka w Serie A! [WIDEO]

Piotr Zieliński nie zwalnia tempa. W lutym reprezentant Polski strzelił łącznie dwie bramki, notując trafienie w ligowej rywalizacji z Atalantą oraz w starciu z Granadą w Lidze Europy. 26-latek już w pierwszym marcowym spotkaniu strzelił kolejnego gola. Piłkarz Napoli trafił do siatki w pierwszej połowie meczu z Sassuolo.

W środku tygodnia rozgrywana jest 25. kolejka Serie A. Podopieczni Gennaro Gattuso mierzą się na wyjeździe z Sassuolo. Już w pierwszej połowie spotkania do siatki rywali trafił Piotr Zieliński, który świetnie przełożył sobie piłkę na lewą nogę i wykonał precyzyjny strzał.

Niestety, bramka reprezentanta Polski jak na razie nie pozwala Napoli cieszyć się z chociażby remisu. Sassuolo prowadzi bowiem do przerwy 2:1.