Świetna forma Piotra Zielińskiego. Polak strzela gola w starciu z Granadą! [WIDEO]

W bardzo dobrej dyspozycji jest ostatnio Piotr Zieliński. Polak trafił do siatki w rywalizacji z Atalantą, jednakże zespół Gennaro Gattuso przegrał mecz 2:4. W czwartek ekipa z Neapolu stara się odrobić straty w potyczce z Granadą. Włoski klub bardzo dobrze zaczął mecz, gdyż już w 3. minucie gola strzelił Zieliński.

Po potyczce w Hiszpanii przed niełatwym zadaniem stanęli piłkarze Napoli. Porażka 0:2 w Granadzie sprawiła, iż drużyna z LaLiga miała bardzo dobrą zaliczkę przed starciem w Neapolu. Podopieczni Gennaro Gattuso w rewanżu u szybko złapali kontakt. Do siatki w 3. minucie trafił Piotr Zieliński.

Kolejna bramka Zielińskiego

Bardzo ważną piłkę w środku pola przejął Bakayoko. Chwilę później futbolówka wpadła pod nogi Piotra Zielińskiego, który z połowy boiska wykonał świetny rajd, wykonując ostatecznie strzał tuż sprzed linii pola karnego.