Świetny mecz Jarosława Niezgody. Dwie bramki i asysta w spotkaniu MLS! [WIDEO]

Coraz lepiej zaczyna radzić sobie Jarosław Niezgoda w Portland Timbers. Gdy polski napastnik otrzymuje szansę od trenera, 25-latek błyszczy na boisku. Drugi miecz z rzędu, w którym Niezgoda wyszedł w pierwszym składzie, były snajper Legii zdobywa dwie bramki. Tym razem Jarosław dorzucił także asystę.

Niezgoda trafił do Portland Timbers na początku tego roku. W związku z pandemią, rozgrywki MLS wystartowały na dobre dopiero w lipcu. Sam Niezgoda zaliczył imponujące wejście do druzyny, zdobywając dwa gole w zmaganiach zatytułowanych MLS is Back. We właściwym sezonie, Polak również trafia do siatki.

Dwa gole Niezgody

Po dwóch meczach z ławki, Jarosław Niezgoda otrzyma okazję na grę od pierwszego gwizdka sędziego. Polak wykorzystał w 100% szansę. Już w 6. minucie rywalizacji z Los Angeles Galaxy, Jarosław trafił do siatki.

Kilkanaście minut później piłkarze Portland Timbers prowadzili już 2:0. Ponownie gola zdobył Jarosław Niezgoda.

Były snajper Legii nie tylko strzelał bramki w tym spotkaniu, ale również zanotował asystę.

Już w pierwszej połowie rywalizacji Jarosław Niezgoda mógł strzelić hat-tricka. Zawodnicy Portland Timbers otrzymali bowiem rzut karny. Do wapna podszedł jednak Valeri, który wykorzystał jedenastkę. Ostatecznie Portland wygrało mecz 5:2. Zespół Niezgody plasuje się aktualnie na trzecim miejscu w Konferencji Zachodniej.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.