Świetny start Manchesteru United. Hat-trick Fernandesa i cztery asysty Pogby! [WIDEO]

W pierwszym sobotnim meczu Manchester United zmierzył się na własnym obiekcie z Leeds United. Piłkarze Ole Gunnara Solskjaera w świetnym stylu rozpoczęli nową kampanię, wygrywając mecz aż… 5:1. Genialne występy zanotowali Bruno Fernandes i Paul Pogba. Ten pierwszy może pochwalić się hat-trickiem, natomiast Francuz zaliczył aż cztery asysty.

Do przerwy Manchester United prowadził 1:0. Bardzo dobrą piłkę do Fernandesa posłał Paul Pogba, a Portugalczyk wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Show Fernandesa i Pogby

Podopieczni Marcelo Bielsy zdołali wyrównać za sprawą fenomenalnego trafienia Aylinga. Najwidoczniej ten gol mocno rozbudził „Czerwone Diabły”, którzy w drugiej połowie strzeliły aż cztery gole.

Świetnie działała współpraca Fernandes-Pogba.

Francuski pomocnik miał niesamowity dzień, co potwierdzają aż cztery asysty.