Świetny występ Adama Buksy. Gol i asysta w starciu z DC United! [WIDEO]

Bardzo dobry sezon w MLS rozgrywa Adam Buksa. Wystarczy powiedzieć, że reprezentant Polski jest na czołowym miejscu w klasyfikacji strzelców i traci trzy gole do lidera zestawienia. W trakcie rywalizacji z DC United, Buksa zdobył 14. bramkę w sezonie. Polak popisał się także świetną asystą.

New England Revolution zdeklasowało resztę stawki w Konferencji Wschodniej. Wystarczy powiedzieć, że zespół Buksy jest na pierwszym miejscu w tabeli i ma przewagę aż dwudziestu punktów nad drugim Nashville SC. W nocy z środy na czwartek gracze New England Revolution rywalizowali na wyjeździe z DC United.

Gol i asysta Buksy

Lider Konferencji Wschodniej wygrał 3:1. Choć mecz otworzył gracz DC United, który trafił do siatki w 51. minucie, to na odpowiedź New England Revolution musieliśmy czekać zaledwie dziesięć minut. Gola strzelił Buksa.

Na szczególną uwagę zasługuje jednak asysta Polaka przy bramce na 3:1. Reprezentant naszej kadry popisał się efektownym zagraniem.