Tag: Lech Poznań

Futbol w telewizji: 24 – 26.11
Uncategorized

Futbol w telewizji: 24 – 26.11

wtorek, 24 listopada godz. 1:30 Primera División 2015(Copa Sudamericana Liguilla, półfinał): CA Lanús – Newell’s Old Boys transmisja: YOUTUBE godz. 14:00 Liga Młodzieżowa UEFA: FC Barcelona – AS Roma transmisja: nSPORT+ godz. 16:00 Liga Młodzieżowa UEFA: Legia Warszawa – FC Midtjylland transmisja: CANAL+ SPORT godz. 18:00 Liga […]

Futbol w telewizji: 6 – 9.11
Uncategorized

Futbol w telewizji: 6 – 9.11

piątek, 6 listopada godz. 0:00 Mistrzostwa świata U-17(półfinał): Meksyk – Nigeria transmisje: – EUROSPORT – EUROSPORT DEUTSCHLAND (satelita ASTRA 19,2°E) częstotliwość: 12226 MHz pol H, nC+:723 godz. 18:00 Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Wisła Kraków transmisja: EUROSPORT 2 godz. 20:15 Synot Liga: FK Jablonec – Sigma Ołomuniec […]

Futbol w telewizji: 3 – 5.10
Uncategorized

Futbol w telewizji: 3 – 5.10

wtorek, 29 września godz. 0:00 Primera División 2015: Arsenal Sarandí – Defensa y Justicia transmisja: YOUTUBE godz. 2:10 Primera División 2015: Argentinos Juniors – Club Olimpo transmisja: YOUTUBE godz. 14:00 Liga Młodzieżowa UEFA: Real Madryt – Paris Saint-Germain transmisja: nSPORT+ godz. 16:00 Liga Mistrzów(faza grupowa): FC Astana – […]

Futbol w telewizji: 30.10 – 2.11
Uncategorized

Futbol w telewizji: 30.10 – 2.11

piątek, 30 października godz. 0:00 MLS(Play-off, 1 runda): Montreal Impact – Toronto FC transmisje: – EUROSPORT – EUROSPORT DEUTSCHLAND (satelita ASTRA 19,2°E) częstotliwość: 12226 MHz pol H, nC+:723 godz. 3:00 MLS(Play-off, 1 runda): Portland Timbers – Sporting Kansas City transmisje: – EUROSPORT – EUROSPORT DEUTSCHLAND (satelita ASTRA […]

Futbol w telewizji: 23 – 26.10
Uncategorized

Futbol w telewizji: 23 – 26.10

piątek, 23 października godz. 1:00 Mistrzostwa świata U-17(Faza grupowa): Rosja – Kostaryka transmisja: EUROSPORT 2 godz. 18:00 Ekstraklasa: Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław transmisja: EUROSPORT 2 godz. 20:15 Synot Liga: Slavia Praga – Sigma Ołomuniec transmisja: ČT SPORT(DVB-T Czechy) godz. 20:30 Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Wisła […]

Futbol w telewizji: 20 – 22.10
Uncategorized

Futbol w telewizji: 20 – 22.10

wtorek, 20 października godz. 1:00 Mistrzostwa świata U-17(Faza grupowa): Korea Północna – Rosja transmisje: – EUROSPORT – EUROSPORT DEUTSCHLAND (satelita ASTRA 19,2°E) częstotliwość: 12226 MHz pol H, nC+:723 godz. 1:00 Mistrzostwa świata U-17(Faza grupowa): Syryjska Republika Arabska – Paragwaj transmisja: EUROSPORT 2 godz. 1:15 Primera División 2015: […]

Futbol w telewizji: 29.09 – 01.10
Uncategorized

Futbol w telewizji: 29.09 – 01.10

wtorek, 29 września godz. 0:00 Primera División 2015: CA Temperley – Arsenal Sarandí transmisja: YOUTUBE godz. 2:10 Primera División 2015: Estudiantes La Plata – Newell’s Old Boys transmisja: YOUTUBE godz. 18:30 Ligue 1: OSC Lille – FC Nantes transmisja: ELEVEN godz. 20:45 Liga Mistrzów(faza grupowa): FC Porto – Chelsea FC […]

Plan transmisji TV: 15 – 17.09
Uncategorized

Plan transmisji TV: 15 – 17.09

wtorek, 15 września godz. 2:10 Primera División 2015: CA Temperley – Quilmes AC transmisja: YOUTUBE godz. 15:30 Puchar Polski(1/8 finału): Wda Świecie – Zagłębie Sosnowiec transmisje: – POLSAT SPORT – IPLA godz. 16:00 Liga Młodzieżowa UEFA(faza grupowa): Sevilla FC – Borussia Mönchengladbach transmisja: SPORT 1(satelita ASTRA 19.2°E) częstotliwość: 12480 […]

Plan transmisji TV: 18 – 20.08
Uncategorized

Plan transmisji TV: 18 – 20.08

wtorek, 18 sierpnia godz. 18:00 el. LM(IV runda): FC Astana – APOEL FC transmisja: CANAL+ SPORT godz. 19:05 Regionalliga: Rot-Weiss Ahlen – Rot-Weiss Oberhausen transmisja: SPORT 1(satelita ASTRA 19.2°E) częstotliwość: 10992 MHz pol V, nC+:724 godz. 20:45 el. LM(IV runda): Manchester United – Club Brugge transmisje: – CANAL+ – […]

Plan transmisji: 4 – 6.08
Uncategorized

Plan transmisji: 4 – 6.08

wtorek, 4 sierpnia godz. 2:10 Primera División 2015: CA Banfield – Arsenal Sarandí transmisja: YOUTUBE godz. 18:15 Audi Cup(półfinał): Real Madryt – Tottenham Hotspur transmisja: ZDF INFO HD(satelita HOT Bird 13°E) częstotliwość: 11361 MHz pol.H, nC+:512 godz. 20:15 el. LM(III runda): Ajax Amsterdam – Rapid Wiedeń (2:2) transmisje: […]