Tag: live

Plan transmisji: 02.06 – 04.06
Uncategorized

Plan transmisji: 02.06 – 04.06

wtorek 2 czerwca godz. 2:10 Primera División 2015: CA Huracán – AMSD Atlético de Rafaela transmisja: YOUTUBE godz. 6:00 Mistrzostwa Świata U-20(faza grupowa): Austria - Panama transmisja: EUROSPORT 2 godz. 20:30 T-Mobile Ekstraklasa(grupa spadkowa): Multiliga+ transmisja: CANAL+ SPORT godz. 20:30 T-Mobile Ekstraklasa(grupa spadkowa): Zawisza Bydgoszcz – Piast Gliwice […]

Copa America w TVP!
Reprezentacje ZZP

Copa America w TVP!

Telewizja Polska pokaże turniej Copa America w Chile! Mistrzostwa Ameryki Południowej w piłce nożnej będzie można zobaczyć od 11 czerwca do 4 lipca br. NA ŻYWO w TVP1, TVP Sport  oraz na sport.tvp.pl. W turnieju zagrają wszystkie drużyny Ameryki Południowej oraz dwie zaproszone ze strefy CONCACAF reprezentacje – tradycyjnie Meksyk oraz po raz pierwszy Jamajka. […]

Plan transmisji: 29.05 – 01.06
Uncategorized ZZP

Plan transmisji: 29.05 – 01.06

piątek 29 maja godz. 18:00 T-Mobile Ekstraklasa(grupa spadkowa): Podbeskidzie Bielsko-Biała – Cracovia transmisje: – nSPORT+ – CANAL+ SPORT 2 godz. 19:30 Futsal Ekstraklasa(mecz barażowy): Gwiazda Ruda Śląska – Cuprum Polkowice transmisja: ORANGE SPORT godz. 20:30 T-Mobile Ekstraklasa(grupa spadkowa): Korona Kielce – Piast Gliwice transmisja: […]

Plan transmisji: 22 – 25.05
Uncategorized

Plan transmisji: 22 – 25.05

piątek 22 maja godz. 18:00 T-Mobile Ekstraklasa: Zawisza Bydgoszcz – Górnik Łęczna transmisje: – nSPORT+ – CANAL+ SPORT 2 godz. 19:00 Mistrzostwa Europy U-17(FINAŁ): Francja – Niemcy transmisje: – EUROSPORT – EUROSPORT DEUTSCHLAND (19,2°E) częstotliwość: 12226 MHz pol H, nC+:723 godz. 20:30 T-Mobile Ekstraklasa: Cracovia […]

Plan transmisji 19 – 21.05
Uncategorized ZZP

Plan transmisji 19 – 21.05

wtorek 19 maja godz. 15:00 Mistrzostwa Europy U-17(1/2 finału): Belgia – Francja transmisja: EUROSPORT 2 godz. 18:00 Mistrzostwa Europy U-17(1/2 finału): Rosja – Niemcy transmisje: – EUROSPORT – EUROSPORT DEUTSCHLAND (19,2°E) częstotliwość: 12226 MHz pol H, nC+:723 godz. 18:00 T-Mobile Ekstraklasa: Korona Kielce – […]

Plan transmisji 15 – 18.05
Uncategorized

Plan transmisji 15 – 18.05

piątek 15 maja godz. 15:00 Mistrzostwa Europy U-17(1/4 finału): Chorwacja – Belgia transmisja: EUROSPORT 2 godz. 18:00 Mistrzostwa Europy U-17(1/4 finału): Hiszpania- Niemcy transmisje: – EUROSPORT – EUROSPORT DEUTSCHLAND (19,2°E) częstotliwość: 12226 MHz pol H, nC+:723 godz. 18:00 Botola Pro: Olympic Safi – FUS Rabat transmisja: ARRYADIA […]

Plan transmisji 12 – 14.05
Uncategorized

Plan transmisji 12 – 14.05

wtorek 12 maja godz. 16:00 Mistrzostwa Europy U-17(faza grupowa): Chorwacja – Hiszpania transmisja: EUROSPORT 2 godz. 18:00 Mistrzostwa Europy U-17(faza grupowa): Bułgaria - Niemcy transmisje: – EUROSPORT – EUROSPORT DEUTSCHLAND (19,2°E) częstotliwość: 12226 MHz pol H, nC+:723 godz. 20:45 Liga Mistrzów(1/2 finału): Bayern Monachium – FC Barcelona (0:3) transmisje: – […]

Plan transmisji 8 – 11.05
Uncategorized

Plan transmisji 8 – 11.05

piątek 8 maja godz. 18:00 T-Mobile Ekstraklasa: Korona Kielce – Ruch Chorzów transmisje: – CANAL+ FAMILY – nSPORT+ godz. 20:00 Primera División 2015: Nueva Chicago – Rosario Central transmisja: YOUTUBE godz. 20:30 T-Mobile Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław transmisja: CANAL+ SPORT godz. 20:30 Ligue 1: Paris Saint-Germain – […]

Plan transmisji 5 – 7.05
Uncategorized

Plan transmisji 5 – 7.05

wtorek 5 maja godz. 20:45 Liga Mistrzów(1/2 finału): Juventus Turyn – Real Madryt transmisje: – CANAL SPORT+ – PRIMA COOL(DVB-T Czechy) środa 6 maja godz. 14:00 Mistrzostwa Europy U-17(faza grupowa): Hiszpania – Austria transmisja: EUROSPORT 2 godz. 18:00 Mistrzostwa Europy U-17(faza grupowa): Belgia – Niemcy transmisje: – EUROSPORT – EUROSPORT […]

Plan transmisji: 1 – 4.05
Uncategorized

Plan transmisji: 1 – 4.05

piątek 1 maj godz. 17:15 DFB Pokal kobiet(FINAŁ): Turbine Poczdam – VfL Wolfsburg transmisje: – ARD DAS ERSTE (satelita HOT BIRD 13°E) częstotliwość: 11541MHz pol. V, nC+:300 – ARD DAS ERSTE HD(satelita ASTRA 19,2°E) częstotliwość: 11494pol. H, nC+:800 godz. 18:45 1.liga: Wisła Płock – Widzew Łódź transmisja: ORANGE […]