Thomas Tuchel poirytowany postawą Wernera: Czego nie rozumiesz? [WIDEO]

Chelsea bez większych problemów poradziła sobie w poniedziałkowym starciu z Evertonem, wygrywając mecz 2:0. Thomas Tuchel z pewnością mógł być zadowolony z wielu swoich zawodników. Do tego grona najprawdopodobniej nie należy Timo Werner. Niemiecki zawodnik nie tylko zmarnował swoje szanse, ale również nie trzymał się założeń taktycznych, co poirytowało szkoleniowca „The Blues”. 

Napięty terminarz sprawia, iż Tuchel zdecydował się na kilka roszad w składzie. Po raz pierwszy od dawna w wyjściowej jedenastce pojawił się Kai Havertz, który zagrał jako fałszywy napastnik. Na lewej stronie ataku pojawił się Callum Hudson-Odoi. Tym samym prawa flanka należała do Timo Wernera.

Tuchel sfrustrowany postawą Wernera

Były gracz RB Lipsk najwidoczniej nie mógł przyzwyczaić się do zamiany stronami. Podczas pierwszej połowy starcia, kamery uchwyciły moment, w którym zaskoczony Tuchel zadaje pytanie Wernerowi.

Timo, jak długo będziesz przebywać na lewej stronie? Grasz na prawej flance. Ostatnie piętnaście minut przebywasz tylko po lewej stronie. Czego nie rozumiesz? – spytał zaskoczony Tuchel.

 

Komentarze

komentarzy