Udana akcja „Dorzuć misie” w Białymstoku

Dorzuć misie darmowe PŚ

Niedzielny wieczór był niezwykle pozytywny dla kibiców w Białymstoku. Jagiellonia wygrała 2:0 z Legią Warszawa, a akcja „Dorzuć Misie” była fantastycznie zorganizowana. Atmosfera na stadionie była wyborna, a szczytny cel został wsparty w znakomity sposób.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Akcja „Dorzuć Misie” w Białymstoku

W niedzielę miałem okazję uczestniczyć w meczu Jagiellonii Białystok z Legią Warszawa. Duma Podlasia po bardzo dobrym występie w swoim wykonaniu wygrała zasłużenie 2:0. Sporem echem odbiła się też akcja „Dorzuć Misie”. Na meczu było prawie aż 18 000 kibiców i wątpię aby była osoba, która nie wzięła udziału w tym przedsięwzięciu. Za każdego pluszaka wrzuconego na murawę, fundacja STS wpłaci 5 złotych na działalność fundacji „Naszpikowani”.

Instrukcja o tym kiedy wrzucić pluszaka była powtarzana przez spikera wielokrotnie, ale kibice już po pierwszej bramce zaczęli rzucać na murawę pierwsze maskotki. Oficjalne rzucanie pluszaków odbyło się tuż po gwizdku kończącym pierwszą połowę. Na murawę wrzucono około 100 000 pluszaków. Kibice od razu po zajęciu miejsc mieli pod swoimi krzesłami kilka pluszaków, a sporo osób przyniosło także pluszaki ze swoich domów.

Komentarze

komentarzy