W Romie panuje rodzinna atmosfera. Dwaj piłkarze spędzili wakacje… z tą samą kobietą!

Ludzie lubią dzielić się swoim życiem. Dotyczy to również sportowców. Piłkarze udostępniają w mediach społecznościowych zdjęcia z wakacji, które najczęściej spędzają z najbliższymi. Czasem takie ukazywanie prywatności może nie wyjść na dobre. Pokazuje to przykład zawodników Romy!

Bohaterami tej historii są Salvatore Pezzella oraz Mirko Antonucci. Obaj gracze reprezentują barwy rzymskiego zespołu. Obaj także spędzili wakacje w tym roku… z tą samą kobietą. Włoskie media przybliżyły całą sytuację. Początkowo Mirko Antonucci był z Aurorą Fantacci. Młoda dziewczyna opuściła piłkarza i udała się na wakacje z Pezzellą. Aurora po przygodzie z Salvatore zmieniła jednak zdanie, wracając tym samym do Mirko. Zapewne historia nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie… publikacje zdjęć na Instagramie!

Miłosne zawirowania w jednej drużynie nie są niczym nadzwyczajnym. Najgłośniejszą historią do dziś wydaje się skandal, w którym pierwszoplanowym aktorem został John Terry. Kapitan „The Blues” miał romans z dziewczyną Wayne’a Bridge’a. Kibice pamiętają także relacje Mauro Icardiego z Maxim Lopezem. Napastnik Interu związał się z kobietą Lopeza, Wandą Narą.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy