„Wchodzę do twojego zespołu i robię w nim rozpie***l” – brytyjski raper „zniszczył” Davida Moyesa

David Moyes

Już niebawem kontrakt Davida Moyesa z Manchesterem United oficjalnie dobiegnie końca. Szkot właśnie w 2019 roku powinien, jeśli wszystko poszłoby zgodnie z planem, odejść z „Czerwonych Diabłów” po fali wielu sukcesów. Życie jednak napisało inny scenariusz, a szkoleniowiec jest obecnie spalony na rynku trenerskim w Anglii.

Kiedy ekipa z Old Trafford straciła matematyczne szanse na awans do Ligi Mistrzów w sezonie 2014/2015, władze klubu musieli jak najszybciej działać. Ich pierwszą decyzją było zwolnienie menedżera, którego niejako namaścił Sir Alex Ferguson. Jego reputacja menedżera na najwyższym szczeblu leży teraz jednak w strzępach po kolejnych rozczarowujących przygodach z Real Sociedad, Sunderlandem oraz West Hamem.

Dobić leżącego postanowił 25-letni raper Stormzy. Fani Manchesteru United powinni go kojarzyć, ponieważ to on wziął udział w reklamie Adidasa, kiedy do klubu w 2016 roku wracał Paul Pogba. Brytyjczyk w swoim jednym kawałku „Know Me From” z 2015 roku umieścił taki wers:

– Wchodzę do twojego zespołu i robię w nim rozpie***l.

Wczoraj piosenkę z okazji końca tego kontraktu, którego niektórzy fani nazywają „klątwa Moyesa”, Stormzy wykonał podczas jednej z imprez transmitowanej przez BBC w Glastonbury.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy