Wielka kontrowersja w meczu Polonia – Wisła [WIDEO]

Bramkarz darmowe

Polonia Warszawa spotkała się z Wisłą Kraków w 2. kolejce w ramach rozgrywek 1 Ligi. Mecz zakończył się na korzyść Wiślaków 3:2.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Kapitalne widowisko przyćmione ogromną kontrowersją

Wisła Kraków oraz Polonia Warszawa to zasłużone marki w historii polskiej piłki. Aktualnie przeżywają gorsze chwile. Kluby zmierzyły się w meczu Fortuny 1 Ligi. W spotkaniu nie odbyło się bez kontrowersji. Pierwsza bramka padła w 44. minucie. Białą Gwiazdę na prowadzenie wyprowadził Miki. Druga połowa rozpoczęła się od podwyższenia prowadzenia Wisły. W 53. minucie gola zdobył Rodado. W 64. minucie Polonia złapała kontakt za sprawą Michalskiego. W 90. minucie kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Sobczak i Wisła znów uciekła na dwubramkowe prowadzenie.

Kontaktową bramkę w 97. minucie strzelił Grudniewski. Kontrowersyjna sytuacja miała miejsce 2 minuty później. Polonia Warszawa doprowadziła do remisu po strzale Grudniewskiego. Jednak po interwencji VAR-u gol nie został uznany, ponieważ sędzia uznał że bramkarz Poloni Warszawa – Kuchta, który zapuścił się pod bramkę Wisły zagrał piłkę ręką.

Z kim Wisła i Polonia zagrają następnym razem?

Wisła Kraków kolejny mecz w ramach rozgrywek Fortuny 1 Ligi zagra ze Stalą Rzeszów 5 sierpnia o godzinie 17:30. Polonia Warszawa z kolei rozegra spotkanie z Arką Gdynia 7 lipca o godzinie 18:00.