Wielka sensacja na Stamford Bridge. Brentford deklasuje Chelsea! [WIDEO]

W ramach 31. kolejki Premier League, piłkarze Chelsea rywalizowali na własnym obiekcie z Brentford. Choć gospodarze wyszli na prowadzenie w 48. minucie po fenomenalnym golu Antonio Rudigera, to starcie obu drużyn zakończyło się sensacyjnym zwycięstwem Brentford 4-1.

Podopieczni Thomasa Tuchela w świetnym stylu rozpoczęli drugą połowę rywalizacji. W 48. minucie fenomenalnym uderzeniem popisał się Antonio Rudiger.

Na odpowiedź Brentford nie trzeba było długo czekać. Dwie minuty później stan rywalizacji wyrównał Janelt.

Gol Christiana Eriksena

W 54. minucie mieliśmy 2-1. Pierwszego gola po powrocie do Premier League strzelił Christian Eriksen.

Do końca spotkania bramki zdobywali tylko goście. W 60. minucie do siatki ponownie trafił Janelt. Na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry wynik potyczki ustalił Wissa. Brentford wygrywa 4-1 z Chelsea.