Wojciech Szczęsny obronił rzut karny w starciu z Sampdorią! [WIDEO]

W ramach 29. kolejki Serie A, piłkarze Sampdorii rywalizowali na własnym obiekcie z Juventusem. Z trzech punktów cieszą się zawodnicy „Starej Damy”, którzy wygrali wyjazdowe starcie 3:1. Dobry występ ma za sobą Wojciech Szczęsny. Reprezentant Polski obronił rzut karny.

Juventus podchodził do tego meczu z poważnymi problemami kadrowymi. Wystarczy powiedzieć, że w kadrze z różnych powodów nie pojawili się: Bernardeschi, Bonucci, Chiellini, Chiesa, Dybala, McKennie czy Zakaria.

Wojciech Szczęsny obronił rzut karny

W pierwszej połowie więcej sytuacji bramkowych stworzyli sobie gospodarze. Do szatni z prowadzeniem schodzili jednak gracze Juventusu. Najpierw do własnej bramki trafił Yoshida, a następnie rzut karny wykorzystał Morata. W drugiej połowie Sampdoria stanęła przed szansą, by strzelić gola kontaktowego. Rzut karny obronił jednak Wojciech Szczęsny.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.