Wpadka projektu. Piłkarz Fenerbahce nie mógł pocałować herbu! [WIDEO]

W ramach eliminacji do Ligi Europy, piłkarze Fenerbahce mierzą się w ostatecznym dwumeczu z fińską ekipą HJK. Pierwszy pojedynek tych drużyn, rozgrywany w Stambule, zakończył się skromnym zwycięstwem gospodarzy 1:0. Fenomenalnego gola strzelił Gumuskaya. Tuż bo zdobytej bramce, 20-latek chciał pocałować herb. Nie mógł jednak tego zrobić, ze względu na projekt, jaki stworzyła Puma.

Szerokim echem odbiły się projekty, jakie przygotowała Puma dla piłkarskich ekip. Mowa konkretnie o trzecich kompletach, na których zniknął główny herb i pojawił się tylko w roli tła koszulki. Zamiast tego jest napis poszczególnej drużyny. Tak dla przykładu wygląda trzecia koszulka Manchesteru City:

Projekt został odebrany w mieszanych uczuciach. Niektórzy twierdzą, że jest to coś zupełnie nowego, co odróżnia od pozostałych koszulek. Inni uważają, że brak herbu i pojawiający się napis klubu nie jest trafnym posunięciem.

Próbował pocałować herb

Pierwsze mankamenty tej koncepcji zostały już uwidocznione. W ramach eliminacji Ligi Europy, piłkarze Fenerbahce rywalizują z HJK. Mecz w Stambule zakończył się skromnym zwycięstwem gospodarzy, a do siatki trafił Gumuskaya. 20-latek chciał po golu pocałować herb, ale jak wiadomo, nie mógł go znaleźć.

Pozostaje pytanie, czy rzeczywiście piłkarz Fenerbahce próbował wykonać ten gest, czy może świadomie zakpił z projektu Pumy.