Wygraj Ligę – po 36 kolejce

To już ostatnia kolejka przed nami, jak wypadliście w poprzedniej? Zanim skupimy się na Wygraj Ligę, już teraz, w myśl opowiadań Sapkowskiego „coś się kończy, coś się zaczyna”, zapraszamy Was do naszej ligi prywatnej w grze Wygraj Mundial. Nie tracimy czasu, wakacje są dla nas obce, nie myślimy o urlopach, jak większość piłkarzy Ekstraklasy, tylko skupiamy się na tym, co będzie działo się w Brazylii. Zatem prezesie, jeżeli nie udało ci się wygrać ligi, zawsze możesz wygrać mundial!

Przejdźmy jednak do wydarzeń z 36 kolejki Ekstraklasy. Gdzie pojawiły się największe problemy? Oczywiście w wytypowaniu wyjściowych jedenastek. Trener Berg skutecznie uprzykrzył nam życie, sadzając na ławce Kuciaka, Brzyskiego, Radovicia czy Żyrę. Wśród najlepszych, drugi raz z rzędu znalazł się Dudu, z grającego ostatnio na „0” z tyłu Śląska. Świetne spotkania Stilicia i Vranjesa, warto było im powierzyć opaskę kapitana. Do składu Lecha wrócił Henriquez i to jak! 13pkt. bocznego obrońcy Kolejorza robi wrażenie. Łącznie do zdobycia była aż 131pkt., zresztą zobaczcie sami.

dream

Liga Zzapołowy

Ligę Sport.pl opisuje Mateusz w swojej zapowiedzi tutaj (https://zzapolowy.com/wygraj-lige-finalowa-kolejka/). Zatem skupmy się na tym, co jest dla nas najważniejsze. Najwięcej punktów z trzeciej sile lig prywatnych zdobył prezes Bernard Jakubiak i jego ben3. 96pkt – gratulacje! W klasyfikacji generalnej bez zmian i chyba powoli możemy przymierzać na głowę drugą koronę Kamilowi (na łapę się pewnie nie zmieści). Biceps i Triceps, po tym jak zdobył Puchar Zzp, prowadzi ze sporą przewagą w lidze. Chociaż Bernard Jakubiak, znany jako prezes tysiąca drużyn, ma na drugim miejscu Oskara, to traci już do lidera 23pkt.

klasyf general

Ranking Lig Prywatnych

Niestety, ale im dłużej trwa nasza zabawa, tym niżej plasuje się liga Zzapołowy. Nie szukamy póki co winnych, na zwolnienia w kadrach przyjdzie jeszcze czas. Coś nam się wydaje, że to wina systemu, czyli zamknięcia ligi. Mamy jednak nadzieję, że utrzymamy się w pierwszej 5-tce, dzięki czemu przygotujemy dla Was większe nagrody w przyszłym sezonie.

ligpryw

Komentarze

komentarzy