Wygraj Ligę – Podsumowanie 23 kolejki w lidze Zzapołowy

Jedna z lepszych kolejek w historii gry za nami, kto miał szczęście i wiedzę, mógł zdobyć nawet 158pkt! Ci, którzy zaufali Robakowi, Tuszyńskiemu i Rado, odjechali swoim kolegom i przeciwnikom w klasyfikacjach. Pozostałym, którzy podobnie jak ja, sprzedali przed kolejką napastnika Lechii, czy jak mój przyjaciel, zamienili Radovicia na Drygasa, polecamy Neopersen. Natomiast jeżeli ktoś oddał przed kolejką Robaka… cóż, tu może nawet Neopersen Forte nie pomóc.

Dream Team

dream

W naszej lidze, najwięcej punktów zdobył prezes mirekhandlarz i jego „Allegrowe Igły” (104). Jak widać, mamy do czynienia z prawdziwym królem polowania na rynku transferowym, który do perfekcji doprowadził sztukę „kupię, sprzedam, zamienię” – gratulujemy! Do tego dodajmy ogromne poczucie humoru, z postawieniem w napadzie na Patejuka, którego flagowym zagraniem jest strzał… na aut. Mirek tym samym obejmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji najlepiej punktujących w poszczególnych kolejkach.

mirek

 

Liga Zzapołowy

To nie wszystko, handlarz z Allegro wskakuje na pierwszej miejsce w klasyfikacji generalnej. Warto też odnotować 6 lokatę Mateusza, który przygotowuje specjalnie dla Was poradnik do gry przed każdą kolejką, jak widać po ilości zdobytych punktów, chłopak wie co mówi.

general

 

Ranking lig prywatnych, czyli chwalimy się.

Wspólnie z ligą facebookową, znajdujemy się na czele klasyfikacji prywaciarzy. Nie ukrywamy, że bardzo nas to cieszy. Zresztą, również Wy możecie być zadowoleni z takiego obrotu spraw, bo pamiętajcie, że wszystko co dostaniemy od „Wygraj Ligę”, dajemy Wam!

general ligi pr

 

 Co dalej?

Teraz czas na przemyślenia i ewentualne zmiany. O tym kogo warto kupić, a kogo sprzedać, napisze Mateusz w piątek, dlatego warto poczekać na jego analizę. Pamiętajcie też, że cały czas możecie dołączyć do naszej ligi, kod: 2d998798

/ Bolek /

Komentarze

komentarzy