Wygraj Ligę – podsumowanie 24 kolejki

Wielu z nas postawiło na Legię i wszyscy przecierali oczy ze zdumienia, widząc, co działo się na Łazienkowskiej pod koniec pierwszej połowy. Cofnęliśmy się dobrych kilka lat wstecz, do czasów, gdy nie było komórek, Internet dopiero raczkował, a Dawid Kownacki szedł do zerówki. Komisja Ligi podjęła decyzję, walkower na korzyść Jagielloni, czy słuszny? Nie będziemy drążyć tematu, nie w tym miejscu. Zgadzamy się z decyzją organizatorów WL, dotyczącą podliczenia punktów za ten mecz.

Dream Team

Przejdźmy do rzeczy przyjemnych (dla części z nas), czyli zobaczmy, kogo warto było mieć w swoim składzie w tej kolejce. Tutaj oczywiście połączenie Lecha z Zagłębiem, czyli drużyn, które rozstrzelały swoich rywali. W zestawieniu znalazł się nawet Mateusz Cetnarski, zdobywca honorowej bramki w meczu z Ruchem. Jednak spokojnie, prawdopodobnie to jednorazowy wybryk… Pierwsza wygrana Śląska od czasów, kiedy Sebastian Mila nie spał jeszcze na oponce, również zaowocowała dwójką przedstawicieli w najlepszej „11”.

dream

Liga Zzapołowy

Jak wyglądała rywalizacja w naszej lidze? Tutaj Kamil Gołaszewski i jego „Tsunami”  roztrzaskało konkurentów, zdobywając 76pkt. W klasyfikacji generalnej prowadzi  Bartosz Basiński z „The Red Devils”. Już 4 prezesów zdobyło 200pkt., gratulujemy! Na 6 miejscu, podobnie jak ostatnio, przedstawiciel „Zzapołowy” i nasz specjalista od porad przedmałżeńskich przed kolejkami, Mateusz. Prezes drużyny „Bocian B” już szykuje dla Was zapowiedź następnej kolejki, która jak zawsze, pojawi się w piątek.

general

Na koniec czas się pochwalić

W rankingu lig prywatnych cały czas jesteśmy na pierwszym miejscu, to oczywiście dzięki Wam, dlatego dziękujemy i życzymy jak najlepszych wyników w kolejnych rundach.

ligi pr

/ Bolek /

Komentarze

komentarzy