Wygraj Ligę – podsumowanie 26 kolejki

Dream Team

To miała być pozornie łatwa kolejka, Ruch miał spokojnie sobie poradzić z Piastem, Lech rozstrzelać Podbeskidzie, Legia wygrać za słabą na wyjazdach Wisłą, a Lechia przejechać się po Widzewie. Jak to wszystko się skończyło dobrze wiecie, tylko Gdańszczanie stanęli na wysokości zadania. Tak zamiast Jankowskiego i Kuświka, w 11-tce najlepiej punktujących znalazło się miejsce dla Kędziory i Hanzela. Jeżeli ktoś z Was postawił w tym starciu na Piasta, to… Nie, nie oszukujmy się, chyba nie ma takich prezesów? Wśród najlepiej punktujących próżno szukać Teodorczyka, któremu wielu powierzyło opaskę kapitana, Brożka, Brzyskiego, Dziwniela czy Douglasa.

dream

Liga Zzapołowy

Najwięcej punktów w tej kolejce zdobył Mateusz Rynans i jego Bocian B (63pkt.). Ten wynik pozwolił mu wskoczyć na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej ligi. Mateusz w każdy piątek przed kolejką, oczywiście z ramienia ZZP, przygotowuje dla Was poradnik, w którym rozważa, kogo warto kupić, a kogo sprzedać. Jak widać, gość zna się na rzeczy jak mało kto.

general zzp

Klasyfikacja Lig Prywatnych

No koniec jeszcze zaglądnijmy do rankingu lig prywatnych, w którym na czele… jesteśmy oczywiście my! Rzecz jasna, to dzięki Wam, dlatego dziękujemy, że do nas dołączyliście. Od dziś nie można już do nas dołączyć, zmieniliśmy kod dostępu do ligi. Dlaczego? Uznaliśmy, że tak będzie uczciwie dla tych, którzy są z nami od początku. Nie chcemy sytuacji, w której jakiś prezes, który ma bardzo dużo punktów, dołącza do nas pod koniec gry. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że zamknięcie ligi z powyższego powodu może sprawić, że spadniemy trochę w rankingu, jednak pamiętajcie, to my jesteśmy dla Was, a nie gra dla nas.

/ Bolek /

Komentarze

komentarzy