Wygraj Ligę – sytuacja po 6. kolejce

Remis 1:1, to chyba najgorszy z możliwych rezultatów dla każdego prezesa w Wygraj Ligę. Dlaczego? Mamy tylko dwóch strzelców bramek, nie zawsze dwóch asystujących i resztę, która maksymalnie zdobywa całe 2 oczka… Oczywiście do tego dochodzą kartki i wynik robi się jeszcze gorszy. Niestety w tej kolejce aż 3 spotkania zakończyły się takim wynikiem i co gorsza, piłkarzy z Białegostoku, Krakowa, Szczecina czy Wrocławia nie brakowało w naszych składach. Jeżeli dodamy tego niespodziankę w Warszawie i kolejny dramat „Kolejorza”, który miał w końcu ruszyć pełną parą, to nic dziwnego, że nasze konta punktowe są równie bogate, co konta bankowe Greków. Jasne, można było uzyskać aż 103 oczka, czego dowodem jest poniższy skład, jednak średnia na poziomie 31 pkt. tylko potwierdza powyższe wywody.

dream team

Liga Zzapołowy

Tomasz Gniedziuk wraz ze swoją LegiąWalczącą1916 na dłużej usadowił się w fotelu lidera. Co więcej, z kolejki na kolejkę zwiększa swoją przewagę nad konkurencją. Czyżby tak miałoby być już do końca? 6. kolejkę wygrał prezes Bartłomiej Włodarski i jego Albańscy Mocarze. Oczywiście w jego składzie nie było miejsca na jakiś podrabiańców! Jako jeden z nielicznych w całej grze dał szansę Haraslinowi i na pewno nie żałuje swojego wyboru. Czyżby dostał przed startem rundy jakieś pewne info do samego Króla Albanii? Tak jak agent prezes Tomek, tak też liga Zzapołowy nie oddaje póki co pozycji lidera i w dalszym ciągu udaje nam się utrzymywać zaszczytne, pierwsze miejsce w klasyfikacji lig prywatnych.

liga

Pojedynki z ekspertami ZZP

Nasi eksperci radzili sobie ze zmiennym szczęściem w swoich pojedynkach. Kamil Herman postanowił zamienić kreatynę na dobry koks i dzięki niesamowitej pompie, jego Biceps i Triceps rozbił w pył swoich przeciwników (bilans 10-0).

GKS Dupiewo Dolne – Biceps i Triceps  40:56

Wielebny – Biceps i Triceps  41:56

Mocarze zza morza – Biceps i Triceps 38:56

Protos – Biceps i Triceps 39:56

Sheepy Team – Biceps i Triceps  40:56

Sandały ojca Gaudentego – Biceps i Triceps  45:56

Szalone Promile – Biceps i Triceps  41:56

Aga to król – Biceps i Triceps     51:56

Beky – Biceps i Triceps     28:56

MIKSOWIANKA EKSPERCKA – Biceps i Triceps  42:56

Trochę gorzej poradził sobie prezes Maciej Kopczyński, który wygrał tylko 3 pojedynki, a w 6 okazał się słabszy (bilans 3-1-6). W dodatku wyjątkowo, bo aż dwóch jego rywali zasłużyło na podwójne doładowanie.

KS Patałachy 15 – MoZeWyGrAm   47:38

Defekt mózgu – MoZeWyGrAm   38:38

Karuzela – MoZeWyGrAm   52:38

Paczynianka – MoZeWyGrAm   51:38

FC Zagłada Oświęcim – MoZeWyGrAm 52:38

GKS Dupiewo Dolne – MoZeWyGrAm 40:38

FC Satsuma Okrajnik – MoZeWyGrAm 30:38

EL Fuego Łękawica – MoZeWyGrAm 33:38

Dabki – MoZeWyGrAm 23:38

Swiss – MoZeWyGrAm 48:38

Pamiętajcie, że Kamila i Maćka możecie też wyzywać w następnej rundzie. Nasi eksperci są głodni kolejnych pojedynków!

Komentarze

komentarzy