Wygraj Ligę – sytuacja po 7. kolejce

Znane każdemu powiedzenie, kto gra lub grał w Wygraj Ligę, mówiące o tym, jak ciężkie jest życie prezesa, znów dało o sobie znać. To miała być piękna sobota. Gdy chwilę po godzinie 15:30 Murawski wyprowadził Piast na prowadzenie w meczu z Łęczną, było jasne, że na jednym golu się nie skończy, a wielu prezesów zaczęło sobie już w głowach dodawać punkty za graczy z Gliwic, w tym za często wybieranego na kapitana – Martina Nespora. 7 minut później, napastnik któremu część z nas zaufała, wziął piłkę i ustawił ją na 11. metrze. Było tak blisko, a jednak… zamiast dodać 4 punkty, byliśmy zmuszeni odjąć 3, a dzięki żółtej kartce, nasz zawodnik skończył spotkanie z zerowym dorobkiem. Oczywiście ci, którzy powierzyli mu opaskę kapitana, mogli spokojnie pomnożyć te „0” razy 2… Cóż, jak mówią: ciężkie jest życie prezesa. Pozostali gliwiczanie nie zawiedli, w tym najlepszy obrońca tej edycji, czyli Patrik Mraz, chociaż akurat w meczu z Łęczną przebił go Kornel Osyra. Dream Team 7. kolejki opiera się na zawodnikach tylko 4 drużyn, zobaczcie:

dream

Liga Zzapołowy

W najlepszej spośród lig prywatnych obyło się bez zmian na fotelu lidera, który okupuje Tomasz Gniedziuk. Jego LegiąWalczącą1916 prowadzi również w klasyfikacji generalnej całej gry. 7. Rundę wygrał prezes diwaldi2 i jego dopalacze. 76 punktów zasługuje na szacunek – gratulację! W rolę „mocarza” wcielił się Paweł Brożek, którego wielu z nas już skreśliła ze swoich składów.

Uwaga! 8. i 9. kolejka będą rundami eliminacyjnymi w Pucharze ZZP!

liga zpz

Pojedynek z ekspertami ZZP

Kamil Herman podtrzymał wysoką formę i znów nie dał szans swoim rywalom. Jego zestaw dyskotekowy, czyli Biceps i Triceps, rozprawił się z 9-cioma prezesami, uznając wyższość tylko jednego. Drużyna bombix wygrała jednym punktem z naszym ekspertem i to dla jej prezesa wędrują 2 „piłki”

Górnik Wałbrzych    vs        Biceps i Triceps    38:39

FC Jednorożec        vs         Biceps i Triceps   24:39

paczynianka            vs         Biceps i Triceps    38:39

Defekt muzgó          vs         Biceps i Triceps    35:39

FC Bojków              vs          Biceps i Triceps    28:39

Karuzela                 vs          Biceps i Triceps    32:39

FK Mezowo             vs           Biceps i Triceps    36:39

FCFC1990              vs           Biceps i Triceps    38:39

bombix                 vs            Biceps i Triceps    40:39

Almattugur              vs            Biceps i Triceps    31:39

Niestety drugi z naszych ekspertów, Maciej Kopczyński, przesadził z imprezami kończącymi wakacje i w ramach niekontrolowanego przypływu dobrych uczuć, postanowił dać wygrać… wszystkim. Podobno do teraz leczy kaca moralnego. Zobaczmy jego wyniki:

KaliDiego                  vs      MoZeWyGrAm   40:16

FC Mez                     vs      MoZeWyGrAm   55:16

Wielebny                  vs     MoZeWyGrAm   40:16

Zdrój Horyniec         vs      MoZeWyGrAm   29:16

liga jest ciekawa     vs      MoZeWyGrAm   34:16

Hmiel                      vs     MoZeWyGrAm   33:16

Zgrani FC                 vs      MoZeWyGrAm   31:16

South Park Club     vs      MoZeWyGrAm   49:16

ARTURNINIO           vs      MoZeWyGrAm 30:16

ss hans                     vs        MoZeWyGrAm 45:16

Teraz czas na przerwę reprezentacyjną. To najlepsza pora żeby się wyciszyć, zebrać myśli i przygotować się do walki o jak najlepsze lokaty – powodzenia!

Komentarze

komentarzy