Wylosowali PSG w Pucharze Francji, feta w efektownym stylu [WIDEO]

Puchar Francji

Odbyło się losowanie par 1/32 finału Pucharu Francji. Jest to szansa na spotkanie się z gigantami przez zespół z niższych lig. I tak miało miejsce w przypadku US Revel. Przedstawiciel szóstej ligi francuskiej wylosował w krajowym pucharze Paris-Saint Germain, co wywołało ogromną radość!

Zzapołowy baner FB

Cieszyli się, jakby wygrali mecz

Historie, w których niszowy klub trafia na krajowego czy wręcz europejskiego giganta, zawsze są ekscytujące. W rozgrywkach Pucharu Francji nie ma ograniczeń odnośnie szczebli rozgrywkowych czy terytorialnych. Można trafić nawet na rywala z terytoriów zamorskich. Do 1/32 finału doszły bowiem CS Moulien z Gwadelupy i Golden Lion FC z Martyniki. W tej samej fazie znalazł się klub grający na co dzień w szóstej lidze francuskiej, US Revel. Już teraz można powiedzieć, że swego rodzaju nagrodą za dotarcie do tej fazy rozgrywek jest mecz… z Paris-Saint Germain!

Nagranie z szatni klubowej, w której zawodnicy rozpoczęli fetę, stało się hitem internetu. Szóstoligowa drużyna zagra z mistrzem Francji w oficjalnym meczu.

Spotkanie US Revel z PSG zaplanowane jest na 7 stycznia 2024 r.

Komentarze

komentarzy