Zamiast gola z karnego, czerwona kartka. Nietypowa sytuacja w chorwackiej ekstraklasie! [WIDEO]

W ramach 4. kolejki chorwackiej ekstraklasy, Istra 1961 rywalizowała na własnym obiekcie z Dinamo Zagrzeb. Mecz zakończył się wygraną gości 2:0. Wynik mógł być inny, ale w 90. minucie spotkania Bruno Petkovic zamiast cieszyć się z gola z rzutu karnego, obejrzał czerwony kartonik. Dlaczego?

Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry, Dinamo Zagrzeb otrzymało rzut karny. Do futbolówki podszedł Bruno Petkovic, który zameldował się na murawie w drugiej połowie spotkania. Chorwat wykorzystał jedenastkę, ale nie mógł cieszyć się z gola.

Żółta kartka za źle wykonany rzut karny

W opinii sędziego, Bruno Petkovic zatrzymał się przed wykonaniem rzutu karnego, dlatego otrzymał żółtą kartkę. W związku z tym, iż 27-latek miał już na swoim koncie jeden kartonik, musiał opuścić boisko.