Gram grubo #155: Przelotny grad goli wieczorową porą

gramgrubo

Slavia Praga osiągnęła plan minimum i awansowała do kolejnej rundy eliminacji Ligi Mistrzów, mimo że przegrała z białoruskim BATE 1:2. Nas ten rezultat niestety nie zadowala. Mimo dobrej passy w ostatnich dniach trafiła nam się wpadka, którą dzisiaj spróbujemy nadrobić. Jednak dla grupowiczów stworzyliśmy wczoraj kupon specjalny, a co najważniejsze wygrany, który znajdziecie poniżej, Dzień możemy więc zaliczyć do udanych, gdyż zarobiliśmy, a to w tej grze jest najważniejsze! Jeśli więc jeszcze nie dołączyłeś do naszej grupy, serdecznie zapraszamy!

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

A dzisiaj skupimy się na meczu rozgrywanym najpóźniej ze wszystkich spotkań eliminacji Ligi Europy. O 22:00 Sporting Braga podejmie na własnym stadionie AIK Sztokholm. W lepszej sytuacji po pierwszym starciu są Portugalczycy dzięki wywiezieniu remisu 1:1. Wynik ten doskonale odzwierciedla przebieg spotkania, w którym żadna z drużyn nie kontrolowała gry, i wydaje się w pełni zasłużony. Teraz do awansu gospodarzom wystarczy bezbramkowy remis, ale… No właśnie, nie przewidujemy w tym meczu piłkarskich szachów, tylko ataków Sportingu od pierwszych minut. Dzięki tej ofensywie, mamy nadzieję, zobaczymy grad goli w wykonaniu portugalskiego zespołu, który w naszej ocenie jest po prostu piłkarsko lepszy. Na pięć ostatnich meczów u siebie Portugalczycy trzykrotnie wygrali z przewagą co najmniej dwóch bramek. I właśnie zwycięstwo gospodarzy z handicapem to nasza dzisiejsza propozycja. Ostatnio nie idziemy na łatwiznę i szukamy typów, w którym dana drużyna nie musi, ale po prostu może. A w naszej ocenie Sporting stać na wysokie zwycięstwo z AIK w meczu przed własną publicznością. Gra zachowawcza na 0:0 jest najgorszą możliwą taktyką dla gospodarzy, oznaczającą drżenie do ostatnich minut o awans. Jego kwestię należy przesądzić już w pierwszej połowie, strzelając bramkę, najlepiej nie jedną, która podetnie skrzydła przeciwnikom. Deprecjonujemy w tym momencie siłę Szwedów i mamy nadzieję, że nie odpłacą się niespodzianką w postaci zwycięstwa na wyjeździe. Przewidujemy łatwą wygraną Sportingu.