Gram grubo #264: Francuski wieczór

gramgrubo

Wczoraj ewidentnie nie dopisało nam szczęście. PSV zgodnie z planem na przerwę schodzili z dwubramkowym prowadzeniem, ale i w okrojonym składzie. W 43. minucie grający na napadzie Lozano musiał opuścić plac boju z powodu czerwonej kartki, którą w naszej ocenie nie powinien był zobaczyć. To otworzyło szansę gościom, którzy skrzętnie z tego skorzystali. Najpierw świetnie wykorzystali rzut rożny, a osiem minut przed końcem spotkania zdobyli bramkę wyrównującą w kuriozalnych okolicznościach. Taki jest futbol i szczęście, które dotąd nam sprzyjało, tym razem na chwilę nas opuściło.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Dzisiaj skupimy się na spotkaniu we Francji, gdzie Marsylia podejmie przed własną publicznością Bordeaux. Gospodarze z 52 punktami plasują się na trzeciej pozycji, natomiast „Żyrondyści” tracą do nich aż 17 oczek i zajmują dopiero siódmą lokatę. O europejskie puchary raczej trudno będzie się zahaczyć gościom, a spadek raczej im nie grozi, dlatego w tym sezonie walczą już jedynie o jak najwyższą pozycję końcową w tabeli. Co innego gospodarze, którzy wraz z Monaco i Lyonem będą do końca rywalizować o Ligę Mistrzów. O lekceważeniu Bordeaux w dzisiejszym spotkaniu nie może być jednak mowy.

„Żyrondyści” wygrali pięć z sześciu ligowych meczów w 2018 roku. Jest to imponujący wynik biorąc pod uwagę, że nie są w czołówce Ligue 1. Dziś na Stade Velodrome ponownie będą chcieli zgarnąć trzy punkty. O defensywnej postawy nie będzie mowy, dlatego przewidujemy strzelenie bramek przez obie ekipy. Marsylia jest niepokonana na własnym stadionie od czternastu spotkań. Ostatni raz smak porażki zaznała w ligowym starciu z Rennes, gdy było 1:3. Potem przyszło jedenaście zwycięstw (w tym jedno po dogrywce w Pucharze Francji) i tylko trzy remisy. Statystyka świetna, świadcząca o niesamowitej sile na własnym boisku, dlatego przewidujemy również zwycięstwo gospodarzy. Ich mecze w ostatnich tygodniach obfitują w bramki i dzisiaj wierzymy, że ta zależność nie ulegnie zmianie. Nasz typ to zwycięstwo Marsylii przy bramkach obydwóch drużyn.

Olympique Marsylia – Girondins Bordeaux | Olympique Marsylia wygra i obie drużyny strzelą gola, 3,0 Totolotek

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!