„Nie lubię już grać w piłkę nożną”. Kaka o swoich planach na przyszłość

Kaka już niebawem najprawdopodobniej zakończy piłkarską karierę
Kaka już niebawem najprawdopodobniej zakończy piłkarską karierę

Czy to ostatni sezon w karierze Kaki? Wszystko na to wskazuje. Brazylijczyk nie ma już chęci do gry i zamierza pójść drogą Zinedine’a Zidane’a.

35-latek obecnie występuje w MLS, konkretnie w Orlando City, gdzie mijają jego ostatnie miesiące w wielkiej karierze. Umowa pomocnika wygasa pod koniec roku i wygląda na to, że nadchodzące spotkania to podwaliny pod zakończenie jego przygody z futbolem.

– Nie lubię już grać w piłkę nożną. Po każdym meczu czuje ból, a moje ciało nie pozwala mi się odpowiednio regenerować po spotkaniach. Po zakończeniu kariery chciałbym być jak „Zizou”, nieco się wyłączyć i rozpocząć karierę jako trener w zespołach młodzieżowych – zdradza Kaka.

Brazylijczyk od 2009 roku, kiedy trafił do Realu Madryt, ciągle zalicza regres w swojej przygodzie z futbolem. Po perturbacjach zdrowotnych w stolicy Hiszpanii wrócił w 2013 roku na moment do Milanu, gdzie odnosił największe sukcesy – w tym zwycięstwo w Lidze Mistrzów oraz Serie A. Po krótkim epizodzie w Mediolanie postanowił porzucić granie w Europie i przenieść się do USA, gdzie występował przez ostatnie trzy lata.

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

Komentarze

komentarzy