🇦🇪 Zjednoczone Emiraty Arabskie – Malezja 🇲🇾 Typy, kursy (03.06.2021)

Po dwóch efektownych zwycięstwach z Jordanią i Indiami, reprezentacja Zjednoczonych Emiratów Arabskich zmierzy się z Malezją w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata. 

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Malezja zapowiedź (środa, 18:45)

Ekipa ZEA zanotowała w tym roku dwa duże zwycięstwa. Najpierw z Indiami 6:0, a następnie z Jordanią 5:1. Oba mecze rozgrywane były w ramach starć towarzyskich. Teraz Zjednoczone Emiraty Arabskie muszą skupić się na odrabianiu strat w grupie eliminacyjnej do mistrzostw świata. Reprezentacja ZEA zajmuje czwarte miejsce i traci do drugiej lokaty trzy oczka.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Na tej pozycji jest Malezja, która w pięciu spotkaniach zgromadziła dziewięć oczek, wygrywając z Indonezją, Tajlandią oraz Malezją. Porażki przypadają na starcia z ZEA oraz Wietnamem.

Ostatni raz Zjednoczone Emiraty Arabskie rywalizowały z Malezją 10 września 2019 roku. Mecz rozgrywany w ramach kwalifikacji do MŚ zakończył się zwycięstwem ZEA 2:1.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Malezja kursy bukmacherów

Faworytem meczu są Zjednoczone Emiraty Arabskie. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.35. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.6. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 8.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Malezja fakty meczowe

  • Zjednoczone Emiraty Arabskie wygrały 3 z 5 ostatnich meczów
  • Malezja triumfowała w 3 z 5 ostatnich pojedynków
  • W dwóch z pięciu ostatnich meczów ZEA zachowywały czyste konto

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Malezja typy

Choć wyżej w tabeli jest obecnie Malezja, to spodziewamy się, iż po trzy punkty pewnie sięgną w tym starciu Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Malezja | Typ: Zjednoczone Emiraty Arabskie wygrają różnicą minimum dwóch goli 1.98 @ LV BET 

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Malezja | Typ: Zjednoczone Emiraty Arabskie wygrają do przerwy i cały mecz 2.00 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy