🇦🇺 Australia – Chińskie Tajpej. Typy, kursy (07.06.2021)

W poniedziałkowy wieczór reprezentacja Australii spróbuje zanotować szóste zwycięstwo z rzędu w eliminacjach do mistrzostw świata. Szanse są spore, gdyż rywalem Australijczyków jest Chińskie Tajpej. 

Australia – Chińskie Tajpej zapowiedź (poniedziałek, 21:00)

Australia spełnia pokładane w niej oczekiwania i pewnie zmierza w stronę awansu. Do tej pory reprezentacja Australii rozegrała pięć spotkań eliminacyjnych, notując pięć zwycięstw z bilansem aż 19:1. Wyniki kadry robią zatem spore wrażenie i nie pozostawiają żadnych złudzeń.

Na drugim biegunie jest Chińskie Tajpej, które do tej pory rozegrało sześć meczów, zanotowało sześć porażek i ma bilans bramkowy 2:27. Co ciekawe, jeden z goli padł w trakcie starcia z Australią, co bez wątpienia było pewnym zaskoczeniem, by nie powiedzieć sensacją.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Australia rywalizowała z Chińskie Tajpej 15 października 2019 roku. Mecz eliminacyjny do mistrzostw świata zakończył się pewnym zwycięstwem Australijczyków, którzy triumfowali 7:1.

Australia – Chińskie Tajpej kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Australia. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.02. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 17. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 26.

Australia – Chińskie Tajpej fakty meczowe

  • Australia zanotowała pięć zwycięstw w pięciu ostatnich meczach
  • Chińskie Tajpej zanotowało pięć porażek w pięciu ostatnich pojedynkach
  • W pięciu ostatnich pojedynkach Chińskie Tajpej straciło łącznie 25 goli

Australia – Chińskie Tajpej typy

Trudno wyobrazić sobie inny scenariusz niż wysokie zwycięstwo Australii. Zakładamy, iż mecz zakończy się niekwestionowanym triumfem Australijczyków.

Australia – Chińskie Tajpej | Typ: Australia wygra różnicą minimum ośmiu goli 1.72 @ LV BET 

Australia – Chińskie Tajpej | Typ: Powyżej 8,5 bramki w meczu 2.05 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy