🇦🇺 Australia – Jordania 🇯🇴 Typy, kursy (15.06.2021)

Mająca już zagwarantowany awans do kolejnej rundy Australia zmierzy się we wtorkowe popołudnie z Jordanią, która będzie walczyć o dobry wynik w kontekście klasyfikacji drużyn z 2 miejsca.

Australia – Jordania zapowiedź (wtorek, 18:00)

Australijczycy wykonali zadanie, notując siedem zwycięstw w siedmiu meczach z bilansem bramkowym 27:2. Tym samym reprezentacja Australii przed ostatnim meczem ma już zagwarantowany awans do kolejnej rundy eliminacyjnej. Czy tym samym Australijczycy podejdą do wtorkowego starcia z innym nastawianiem?

Na to z pewnością liczy Jordania, która cały czas może awansować z klasyfikacji drużyn z drugiego miejsca. W siedmiu spotkaniach reprezentacja Jordanii zdobyła czternaście punktów. W specjalnej tabeli ekip z drugiego miejsca, Jordania ma osiem oczek i jest na siódmym miejscu. Walka o awans jest zatem trudna, gdyż tylko cztery drużyny z klasyfikacji drugich miejsc awansują dalej.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Australia rywalizowała z Jordanią 14 listopada 2019 roku. Mecz zakończył się skromnym zwycięstwem Australijczyków, którzy wygrali na wyjeździe 1:0.

Australia – Jordania kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Australia. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.45. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.9. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 7.25.

Australia – Jordania fakty meczowe

  • Australia wygrała wszystkie pięć ostatnich meczów
  • Jordania zanotowała dwa zwycięstwa w pięciu ostatnich spotkaniach
  • W dwóch z pięciu ostatnich pojedynków, Australia traciła minimum jednego gola

Australia – Jordania typy

Większą determinację powinniśmy zobaczyć u Jordanii. Postaramy się poszukać niespodzianki i stawiamy na remis lub zwycięstwo gości.

Australia – Jordania | Typ: Obie drużyny strzelą gola 2.07 @ LV BET 

Australia – Jordania | Typ: Jordania wygra lub remis 2.45 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy