🇦🇺 Australia – Kuwejt 🇰🇼 Typy, kursy (03.06.2021)

W ramach 7. kolejki kwalifikacji do mistrzostw świata w Azji, reprezentacja Australii zmierzy się z Kuwejtem. Starcie obu ekip jest niezwykle ciekawe w kontekście grupy B.

Australia – Kuwejt zapowiedź (czwartek, 20:30)

Australia jest na bardzo dobrej drodze, by zagwarantować sobie awans do kolejnej rundy kwalifikacyjnej mistrzostw świata. Aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w grupie B i ma przewagę dwóch punktów nad Kuwejtem. Wszystkie dotychczasowe (cztery) grupowe spotkania reprezentacji Austrii zakończyły się zwycięstwem, a bilans bramkowy wynosi 16:1.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Spore wrażenie robią wyniku Kuwejtu, który w pięciu grupowych potyczkach zdobył 10 punktów i zajmuje drugie miejsce w grupie. Kuwejt poradził sobie z Nepalem (dwukrotnie) oraz reprezentacją Chińskie Tajpej. W potyczce z Jordanią padł bezbramkowy remis, natomiast w pierwszej rywalizacji z Australią piłkarze z Kuwejtu musieli uznać wyższość rywala.

Ostatni raz Australia rywalizowała z Kuwejtem 10 września 2019 roku. Mecz rozgrywany w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata zakończył się zwycięstwem Australijczyków, którzy triumfowali aż 3:0.

Australia – Kuwejt kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Australia. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.28. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 5. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 10.

Australia – Kuwejt fakty meczowe

  • Australia wygrała 4 z 5 ostatnich meczów
  • Kuwejt nie zanotował zwycięstwa w żadnym z pięciu ostatnich meczów
  • We wszystkich pięciu ostatnich pojedynkach Kuwejt tracił minimum jednego gola

Australia – Kuwejt typy

Australia jest wyraźnym faworytem tej rywalizacji. Spodziewamy się zwycięstwa gospodarzy.

Australia – Kuwejt | Typ: Australia wygra do przerwy i cały mecz 1.88 @ LV BET 

Australia – Kuwejt | Typ: Australia wygra różnicą minimum dwóch bramek 1.88 @ LV BET