🇦🇿 Azerbejdżan – Luksemburg 🇱🇺 Typy, kursy (11.11.2021)

lead

Azerbejdżan – Luksemburg zapowiedź (czwartek, 18:00)

To nie będzie najchętniej wybierany przez kibiców mecz do oglądania w czwartkowe popołudnie. Na stadionie narodowym w Baku czas na rewanż za wrześniowe starcie tych ekip. Wówczas lepsi byli Luksemburczycy, którzy pokonali Azerów 2:1. Już wiadomo, że nawet wygrana nie uchroni gospodarzy przed zajęciem ostatniego miejsca w grupie A. Na dzisiaj wywalczyli jedynie punkt w trakcie całych eliminacji. To efekt niespodziewanego remisu w Dublinie.

Zarejestruj się w Noblebet

W stolicy Irlandii jedno z dwóch swoich zwycięstw świętowali Luksemburczycy. W teorii mocniejszy rywal nie dał sobie rady i poległ po golu Gersona Rodriguesa. To dzisiaj zawodnik Troyes, a wcześniej Dynama Kijów. Jednak największą gwiazdą powinien teraz być Sebastien Thill. Pomocnik Sheriffa Tiraspol tej jesieni trafił już dwukrotnie do siatki w Lidze Mistrzów. Najpierw zapewnił zwycięstwo na Santiago Bernabeu z Realem, potem dał honorowego gola na San Siro.

Azerbejdżan – Luksemburg kursy bukmacherów

Noblebet oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Azerbejdżan wygra, kurs: 2,60
  • Luksemburg wygra, kurs: 3,20
  • Remis, kurs: 3,25

Azerbejdżan – Luksemburg fakty meczowe

  • Mecz ostatniej(piątej) z trzecią ekipą grupy A. Azerowie na swoim koncie mają punkt, zaś Luksemburg sześć oczek i dzisiaj staje przed szansą na przypieczętowanie tej lokaty na koniec eliminacji
  • Gospodarze jedyny punkt w eliminacjach zdobyli po remisie w Dublinie z Irlandią
  • Goście pokonali Azerów oraz wygrali z Irlandią na wyjeździe. Z tą ostatnią drużyną czeka ich jeszcze rewanż w ostatniej kolejce
  • Ostatni raz te ekipy spotkały się we wrześniu. Wówczas było 2:1 dla gospodarzy

Azerbejdżan – Luksemburg typy

Piłkarsko lepsi są goście, jednak grają na wyjeździe. Kurs na nich naprawdę ciekawy, więc warto spróbować nawet typu z podpórką. Poza tym spróbujemy goli z obu stron, podobnie jak w pierwszym meczu.

Typ: Obie strzelą @ 2,07 Noblebet

Typ: X2 @ 1,52 Noblebet

Komentarze

komentarzy