🇦🇿 Azerbejdżan – Serbia 🇷🇸 Typy, kursy (30.03.2021)

Po szczęśliwym remisie w starciu z Portugalią, reprezentacja Serbii zmierzy się w Baku z Azerbejdżanem. Gospodarze powalczą o pierwsze zwycięstwo w tych eliminacjach.

Azerbejdżan – Serbia zapowiedź (wtorek, 18:00)

Reprezentacja Azerbejdżanu rozegrała do tej pory jeden mecz w eliminacjach. Starcie z Portugalią zakończyło się skromnym zwycięstwem faworytów. O wygranej Portugalczyków zadecydowało samobójcze trafienie Medvedeva. Wynik starcia nie odzwierciedla jednak przebiegu spotkania. Portugalia zaliczyła bowiem aż czternaście celnych strzałów.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

W sobotę Azerbejdżan rozegrał towarzyskie spotkanie za Katarem, które zakończyło się wygraną gospodarza przyszłych mistrzostw świata. Znacznie lepsze nastroje panują w szeregach Serbii. Podopieczni Dragana Stojkovicia rozegrali dwa mecze eliminacyjne, wygrywając najpierw z Irlandią 3:2, a następnie remisując z Portugalią 2:2. Podział punktów w starciu mistrzem Europy z 2016 roku był dla Serbów bardzo szczęśliwy, gdyż arbiter nie uznał gola strzelonego przez Ronaldo.

Ostatni raz Azerbejdżan rywalizował z Serbią w 2015 roku. Mecz towarzyski zakończył się zwycięstwem Serbów 4:2.

Azerbejdżan – Serbia kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Serbia. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.42. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.25. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 9.75.

Azerbejdżan – Serbia typy

Patrząc na postawę Azerbejdżanu w dwóch poprzednich meczach, reprezentacja Serbii nie powinna mieć większych problemów z wygraniem tego meczu.

Azerbejdżan – Serbia | Typ: Serbia wygra i powyżej 1.5 bramki 1.75 @ LV BET 

Azerbejdżan – Serbia | Typ: Serbia wygra różnicą minimum dwóch goli 2.25 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy