🇧🇭 Bahrajn – Kambodża 🇰🇭 Typy, kursy (03.06.2021)

W ramach siódmej kolejki kwalifikacyjnej do mistrzostw świata, Bahrajn zmierzy się na Bahrain National Stadium z Kambodżą. 

Bahrajn – Kambodża zapowiedź (czwartek, 18:30)

Bahrajn cały czas ma szansę na awans do kolejnej rundy kwalifikacyjnej mistrzostw świata. Aktualnie kadra ta zajmuje drugie miejsce w grupie C i ma stratę dwóch oczek do Iraku. W pięciu dotychczasowych meczach eliminacyjnych, Bahrajn zanotował dwa zwycięstwa i trzy remisy, strzelając zaledwie trzy gole i tracąc tylko jedną bramkę.

W kwalifikacjach kompletnie nie radzi sobie Kambodża, która jest na ostatnim miejscu w grupie C z dorobkiem jednego punktu. W oczy rzuca się przede wszystkim bilans bramkowy. Kambodża straciła do tej pory aż 22 bramki w pięciu meczach. Reprezentację zdeklasował Iran, który wygrał aż 14:0.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Bahrajn rywalizował z Kambodża 10 września 2019 roku. Mecz rozgrywany w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata zakończył się skromnym zwycięstwem Bahrajnu 1:0.

Bahrajn – Kambodża kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Bahrajn. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.01. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 16. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 32.

Bahrajn – Kambodża fakty meczowe

  • Bahrajn wygrał trzy z pięciu ostatnich meczów
  • Kambodża zanotowała cztery porażki w pięciu ostatnich meczach
  • W czterech z pięciu ostatnich meczów Bahrajn tracił minimum jednego gola

Bahrajn – Kambodża typy

Choć bilans bramkowy wygląda wręcz tragicznie, to jest on przede wszystkim podyktowany porażką z Iranem. Postaramy się wykorzystać ten fakt.

Bahrajn – Kambodża | Typ: Poniżej 4.5 bramki w meczu 1.95 @ LV BET 

Bahrajn – Kambodża | Typ: Pierwsza połowa Kambodża handicap +1,5 kurs 2.4 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy