🇧🇷 Sao Paulo – Sporting Cristal 🇵🇪 Typy, kursy (26.05.2021)

Ostatnia kolejka fazy grupowej Copa Libertadores. Sao Paulo – Sporting Cristal to mecz głównie o pietruszkę, bo nie zapadną w nim decydujące rozstrzygnięcia. Brazylijczycy mają pewny awans, ale szansę na prześcignięcie pierwszego Racingu są niewielkie.

Sao Paulo – Sporting Cristal zapowiedź (środa, 02:30)

Drużyna Hernana Crespo w miniony weekend zgarnęła pierwsze trofeum w sezonie 2021. Chodzi o mistrzostwo stanu Sao Paulo. W finale Tricolores pokonali Palmeiras, co było pierwszym sukcesem argentyńskiego szkoleniowca w klubie, w którym pracuje od kilku miesięcy. Swoje zrobili także w Libertadores, gdzie mają pewny awans do 1/8 finału. Teraz pozostaje śrubowanie bilansu. W Ameryce Południowej nie ma losowania po fazie grupowej, gdyż pary same się układają. Najlepszy zwycięzca grupy spotyka się z najgorszym wicemistrzem itd. W ten sposób warto grać do końca. Teoretycznie SPFC jeszcze mogą wygrać grupę, ale musieliby pokonać Peruwiańczyków i liczyć na porażkę Racingu z Rentistas, co de facto jest niemożliwe.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami padł wysoki wynik na korzyść Brazylijczyków. W Peru nadzwyczajnie łatwo ograli gospodarzy 3:0. Wśród strzelców znalazł się m.in. były reprezentant Włoch Eder, dla którego to był jeden z dwóch goli w dotychczasowej przygodzie z Sao Paulo.

Sao Paulo – Sporting Cristal kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Sao Paulo wygra, kurs: 1,40
  • Sporting wygra, kurs: 7,61
  • Remis, kurs: 4,50

Sao Paulo – Sporting Cristal fakty meczowe

  • Sao Paulo jest drugie, a Sporting Cristal trzeci w tabeli
  • Brazylijczycy przed chwilą sięgnęli po mistrzostwo swojego stanu, pokonując w finale Palmeiras
  • W pierwszym meczu w Peru było 3:0 dla Sao Paulo

Sao Paulo – Sporting Cristal typy

Zdecydowanym faworytem Sao Paulo, które zachowało jeszcze – niewielkie – szansę na wygraną w grupie. Wygrają, a może nawet do zera? Próbujemy dwóch opcji.

Typ: Sao Paulo @ 1,40 Totolotek

Typ: Sao Paulo i obie nie strzelą @ 2,06 Totolotek