🇨🇱 Chile – Paragwaj 🇵🇾 Typy, kursy (25.06.2021)

Ważny mecz w 4. kolejce grupy A Copa America. Chile – Paragwaj to w zasadzie mecz o zapewnienie sobie awansu do 1/4 finału. Oba zespoły są sąsiadami w tabeli i lada moment mogą trafić do walki w fazie pucharowej.

Chile – Paragwaj zapowiedź (piątek, 2:00)

La Roja póki co bez fajerwerków, ale punktuje na swoim poziomie. Ograli Boliwie, ponadto remisy z Argentyną i Urugwajem. Krótko mówiąc robią to, co do nich należy. Wielu pewnie oczekiwałoby więcej, patrząc na ostatnie lata i wygrane w Copa America w 2015 i 2016 roku, ale trzeba pamiętać, że to była młodsza ekipa. Dzisiaj kilku z tych zawodników już nie ma, a pozostali mają swoje lata i są bliżej końca reprezentacyjnej kariery niż dalej. Mimo tego Chilijczycy w tym roku jeszcze nie przegrali. Z drugiej strony w tym zawiera się 6 meczów, z których połowa, gdy rywalem była Boliwia(2 wygrane i 1 remis).

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Paragwaj zagrał zaledwie dwa mecze. Na inauguracje wygrana z Boliwią, a kilka dni temu porażka z Argentyną po szybko straconym golu. Póki co wszystko idzie, jak można było się tego spodziewać. Teraz czas na mecze z drużynami, które prawdopodobnie będą obok nich w końcowej tabeli grupy A. Najpierw Chile, z którym ostatni raz grali aż cztery lata temu. Wówczas – w eliminacjach do rosyjskiego mundialu – wygrali na wyjeździe 3:0!

Chile – Paragwaj kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Chile wygra, kurs: 2,53
  • Paragwaj wygra, kurs: 3,40
  • Remis, kurs: 2,85

Chile – Paragwaj fakty meczowe

  • Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami to eliminacje do mundialu w Rosji i wygrana Paragwaju 3:0 na wyjeździe
  • Chile w tym roku jeszcze nie przegrało
  • Paragwaj na turnieju wygrał z Boliwią oraz przegrał z Argentyną

Chile – Paragwaj typy

Poziom obu drużyn podobny, więc może otwarty mecz? Na to liczymy.

Typ: Obie strzelą @ 2,02 Totolotek

Komentarze

komentarzy