🇨🇳 Chiny – Filipiny 🇵🇭 Typy, kursy (07.06.2021)

W walce o drugą pozycję w grupie A eliminacji do mistrzostw świata, reprezentacja Chin zmierzy się z Filipinami. Wyraźnym faworytem tego starcia jest ekipa pełniąca rolę gospodarza.

Chiny – Filipiny zapowiedź (poniedziałek, 19:00)

Reprezentacja Chin w trwających eliminacjach rozegrała pięć spotkań, notując trzy zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę. Przegrany mecz przypada na starcie z Syrią, które zakończyło się zwycięstwem rywali 2:1. Dość niespodziewanie bezbramkowym remisem zakończyło się starcie Filipiny – Chiny.

Tym samym w poniedziałkowy wieczór obie reprezentacje zagrają rewanżowy pojedynek. Filipiny z pewnością mogą być zadowolone z dotychczasowych wyników. Dwa zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki to całkiem przyzwoite rezultaty. Cały czas Filipiny mają szansę zakończył zmagania na drugiej pozycji w grupie.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Poza wspominanym bezbramkowym remisie, Chiny mierzyły się z Filipami w czerwcu 2019 roku. Mecz towarzyski zakończył się zwycięstwem chińskiej kadry, która triumfowała 2:0.

Chiny – Filipiny kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest reprezentacja Chin. Kurs na zwycięstwo „gospodarzy” wynosi 1.08. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 9.75. Triumf „gości” bukmacherzy ocenili na kurs 19.

Chiny – Filipiny fakty meczowe

  • Chiny zaliczyły trzy porażki w pięciu ostatnich meczach
  • Filipiny zdobyły siedem punktów w pięciu ostatnich meczach
  • W czterech z pięciu ostatnich pojedynków Filipiny traciły minimum jednego gola

Chiny – Filipiny typy

Trudno wyobrazić sobie inny scenariusz niż zwycięstwo reprezentacji Chin. Zakładamy zatem, iż po trzy punkty sięgną „gospodarze”.

Chiny – Filipiny | Typ: Chiny powyżej 2.5 bramki w meczu 1.6 @ LV BET 

Chiny – Filipiny | Typ: Chiny powyżej 1.5 bramki w pierwszej połowie 2.25 @ LV BET 

 

Komentarze

komentarzy