🇨🇳 Chiny – Syria 🇸🇾 Typy, kursy (15.06.2021)

W azjatyckiej grupie A eliminacyjnej do mistrzostw świata, Chiny zmierzą się z Syrią. Goście mają zagwarantowany awans do kolejnej rundy. 

Chiny – Syria zapowiedź (wtorek, 20:00)

Kwestia dwóch najważniejszych miejsc w azjatyckiej grupie A eliminacji do mistrzostw świata jest rozstrzygnięta. Na drugim miejscu zmagania zakończy reprezentacja Chin, która w siedmiu spotkaniach zgromadziła szesnaście punktów, notując pięć zwycięstw, jeden remis i jedną porażkę. Chińczycy muszą teraz powalczy o miejsce w klasyfikacji drużyn z drugiego miejsca.

Pewny awans do kolejnej rundy eliminacyjnej ma Syria, która w siedmiu meczach zgromadziła dwadzieścia jeden oczek. Oznacza to, iż syryjscy piłkarze nie stracili nawet jednego punktu. Bilans bramkowy wynosi natomiast 21:4.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Chiny rywalizowały z Syrią 14 listopada 2019 roku. Mecz zakończył się zwycięstwem Syrii, która triumfowała 2:1.

Chiny – Syria kursy bukmacherów

Faworytem meczu są Chiny. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.6. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.55. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 5.8.

Chiny – Syria fakty meczowe

  • Chiny wygrały cztery z pięciu ostatnich meczów
  • Syria wygrała dwa z pięciu ostatnich starć
  • W trzech z pięciu ostatnich pojedynków Syria traciła minimum jednego gola

Chiny – Syria typy

Chiny walczą o ważne trzy punkty. Zakładamy, że gospodarze wygrają ten pojedynek.

Chiny – Syria | Typ: Chiny wygrają mecz 1.6 @ LV BET 

Chiny – Syria | Typ: Chiny wygrają mecz i powyżej 2.5 bramki 2.95 @ LV BET