🇨🇾 Cypr – Słowenia 🇸🇮 Typy, kursy (30.03.2021)

Reprezentacja Cypru zakończy marcowe zgrupowanie starciem ze Słowenią w Nikozji. Faworytem tego meczu jest ekipa gości, która aktualnie plasuje się na drugim miejscu w tabeli.

Cypr – Słowenia zapowiedź (wtorek, 18:00)

Całkiem pozytywnie reprezentacja Cypru rozpoczęła eliminacje do mistrzostw świata w Katarze. Co prawda cypryjscy piłkarze w dwóch meczach zdobyli raptem jeden punkt, jednakże bezbramkowy remis ze Słowacją, a także porażka 0:1 z Chorwacją świadczą o bardzo solidnej defensywie tej reprezentacji.

Od sensacyjnego zwycięstwa z Chorwacją, a także porażki 1:2 z Rosją walkę o udział w MŚ rozpoczęła Słowenia. Biorąc pod uwagę poziom rywali, a także fakt iż przegrany mecz miał miejsce na wyjeździe, reprezentacja Słowenii z pewnością może być zadowolona ze startu tych eliminacji.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Cypr rywalizował ze Słowenią 16 października 2018 roku. Mecz rozgrywany w ramach dywizji C Ligi narodów zakończył się remisem 1:1. Gola dla Słowenii strzelił Skubic, natomiast trafienie dla Cypru zanotował Papoulis.

Cypr – Słowenia kursy bukmacherów

Faworytem tego meczu jest Słowenia. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.75. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.5. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 5.7.

Cypr – Słowenia typy

Wbrew pozorom, od startu eliminacji, obie reprezentacje zaprezentowały się z całkiem dobrej strony. Można zatem spodziewać się ciekawego starcia.

Cypr – Słowenia | Typ: Obie drużyny strzelą gola 2.2 @ LV BET 

Cypr – Słowenia | Typ: Słowenia wygra lub remis i obie drużyny strzelą gola 2.4 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy