🇩🇪 Borussia Moenchengladbach – SC Freiburg 🇩🇪 Typy, kursy (03.04.2021)

Marco Rose

Na zakończenie sobotnich spotkań 27. kolejki Bundesligi, Borussia Moenchengladbach zmierzy się na własnym obiekcie z Freiburgiem. Tuż przed przerwą reprezentacyjną gospodarze w końcu przełamali serię spotkań bez zwycięstwa.

Borussia Moenchengladbach – SC Freiburg zapowiedź (sobota, 20:30)

Fatalnie wyglądają wyniki Borussii Moenchengladbach na przestrzeni ostatnich tygodni. Sytuacji nie poprawia nawet efektowne zwycięstwo z Schalke, gdyż jak wiadomo, ekipa z Gelsenkirchen praktycznie pogodziła się ze spadkiem. Poza tym spotkaniem, Borussia Moenchengladbach nie wygrała żadnego ligowego spotkania od 3 lutego.

Zarejestruj się w Noblebet 

Lepiej wyglądają wyniki Freiburga, który również zakończył marzec zwycięstwem. Piłkarze Christiana Streicha pokonali na własnym obiekcie Augsburg, wygrywając 2:0. Aktualnie zespół Freiburga zajmuje ósme miejsce w tabeli ze stratą trzech oczek do szóstego Bayeru Leverkusen.

Ostatni raz Borussia Moenchengladbach rywalizowała z Freiburgiem 5 grudnia ubiegłego roku. Mecz na Schwarzwald-Stadion zakończył się remisem 2:2.

Borussia Moenchengladbach – SC Freiburg kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Borussia Moenchengladbach. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.8. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.05. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 4.35.

Borussia Moenchengladbach – SC Freiburg typy

Mocno zachowawczo trzeba podejść do ewentualnego zwycięstwa ekipy z Moenchengladbach. Jedyna wygrana z Schalke na przestrzeni ostatnich tygodni nie jest żadnym wyznacznikiem. Skłaniamy się bardziej w kierunku pozytywnego wyniku Freiburga.

Borussia Moenchengladbach – SC Freiburg | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.65 @ Noblebet

Borussia Moenchengladbach – SC Freiburg | Typ: Freiburg wygra lub remis 2.1 @ Noblebet 

Komentarze

komentarzy