🇪🇨 Barcelona SC – Santos 🇧🇷 Typy, kursy (27.05.2021)

Drugi z ostatnich meczów w grupie C Copa Libertadores. Barcelona SC – Santos to nie jest rewanż za finał Klubowych Mistrzostw Świata 2011. Ekwadorska Barca rozdaje karty w grupie, w której miała być dodatkiem do największych. Dla Brazylijczyków to ostatnia szansa na pozostanie w rozgrywkach.

Barcelona SC – Santos zapowiedź (czwartek, 02:00)

Klub, który wychował w ostatnich latach tyle gwiazd futbolu ma ogromne kłopoty. Sytuacja przed ostatnią kolejką jest taka, że nawet zwycięstwo nic im nie gwarantuje. Jedno jest pewne, bez wygranej, nie mają czego szukać w 1/8 finału. Na dzisiaj mają tyle samo punktów – 6 – co ostatni The Strongest oraz jeden mniej od drugiego Boca Juniors. Krótko mówiąc potrzebują potknięcia Argentyńczyków u siebie na La Bombonerze. Trudne do wykonania, ale tutaj wpływu żadnego nie mają. Natomiast mają na to, co się wydarzy w Guayaquil. Santos potrzebuje rewanżu za pierwszy mecz. Na Vila Belmiro przegrali 0:2, ale mieli trochę pecha, wszak to było spotkanie na wodzie, w którym dominował przypadek.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Duży luz psychiczny po stronie gospodarzy. Barcelona SC już pewna awansu do 1/8 finału i ma duże szansę, by pozostać na pierwszym miejscu. Remis zapewnia im wygraną grupy, ale nawet w przypadku porażki mogą to osiągnąć. W Ekwadorze jednak pewnie będą zainteresowani czymś więcej. W końcu im lepszy bilans, tym lepsza szansa na – teoretycznie – słabszego rywala w następnej rundzie. Co ciekawe Barcelona SC wygląda naprawdę bardzo mocno. Do tej pory jedyną porażkę ponieśli w Boliwii, gdzie także stracili dwa gole. W pozostałych meczach zgarnęli 10 na 12 punktów i zachowali czyste konto!

Barcelona SC – Santos kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Barcelona SC wygra, kurs: 2,08
  • Santos wygra, kurs: 3,44
  • Remis, kurs: 3,35

Barcelona SC – Santos fakty meczowe

  • Ekwadorczycy już awansowali do 1/8 finału i mają duże szansę na wygranie grupy – remis im to zapewni
  • Santos żeby awansować, musi wygrać i liczyć na potknięcie Boca w Buenos Aires
  • W Brazylii wygrali goście 2:0

Barcelona SC – Santos typy

Goście muszą, gospodarze mogą podejść nieco luźniej do tematu. Mimo wszystko nie spodziewamy się jednostronnego widowiska. Stawiamy na wygraną Santosu, ale nie zdziwi nas także, jeśli padną gole z obu stron. Można spróbować to połączyć lub rozdzielić i się jakoś zabezpieczyć.

Typ: Santos @ 3,44 Totolotek

Typ: Obie strzelą @ 1,85 Totolotek