🇪🇸 Hiszpania – Kosowo 🇽🇰 Typy, kursy (31.03.2021)

Marcowe okno na kadry się kończy. Był to bardzo intensywny tydzień dla reprezentacji z Europy, bo te ekipy rozegrały aż trzy spotkania w bardzo krótkim czasie. Jednakże dzisiejsze mecze będą dla wielu reprezentacji również bardzo ważne i nie można ani na moment odpuścić. Dobrze wiedzą o tym Hiszpanie, którzy w poprzednim meczu mało co nie stracili punktów w meczu z Gruzją. Jednakże gol w ostatnich minutach spotkaniach pozwolił im zabrać pełną pulę do Hiszpanii. Dzisiaj gospodarze zmierzą się z ekipą Kosowa i na pewno można spodziewać się bardziej profesjonalnego podejścia ze strony tej drużyny. Bukmacherzy spodziewają się zdecydowanego zwycięstwa reprezentacji Hiszpanii, ale zobaczymy czy goście będą w stanie zaprezentować się tak jak Gruzini w niedzielę.

Hiszpania – Kosowo zapowiedź (środa, 20:45)

Gospodarze dzisiejszego starcia byli bardzo bliscy potężnego falstartu w eliminacjach. W pierwszym meczu Hiszpanie zremisowali na własnym obiekcie z Grecją, a w niedzielę byli zaledwie kilka minut od kolejnego remisu, ale tym razem w starciu z Gruzją. Na pewno gospodarze muszą zacząć grać lepiej jeśli chcą bez większych problemów zakwalifikować się do przyszłorocznych Mistrzostw Świata. Dzisiaj Hiszpanie nie powinni mieć na papierze większych kłopotów ze swoimi rywalami, ale dobrze wiemy, że w piłce nożnej wszystko jest możliwe i nie można wykluczać żadnego scenariusza.

Goście dzisiejszego meczu zagrali w tym oknie póki co jeden eliminacyjny mecz i było to dla nich bardzo trudne i ciężkie starcie. Szwecja bez większych problemów pokonała Kosowo, które nie miało w tamtym spotkaniu absolutnie nic do powiedzenia. Dzisiaj gości czeka po raz kolejny trudne zadanie, choć przykład Gruzji oraz Grecji pokazał, że Hiszpania w ostatnim czasie nie gra na wysokim poziomie. Jedno jest pewne – szykuje się kolejny ciekawy mecz z udziałem hiszpańskiej reprezentacji.

Hiszpania – Kosowo kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Hiszpania. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.13. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Hiszpania – Kosowo, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 8.40. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 22.50.

Hiszpania – Kosowo nasze typy

Hiszpanie na pewno dzisiaj potraktują swojego rywala zdecydowanie bardziej poważnie niż w niedzielnym spotkaniu. Wtedy to byli mistrzowie świata w ostatniej minucie zapewnili sobie zwycięstwo w starciu z Gruzją. Był to bardzo słaby mecz w wykonaniu gospodarzy dzisiejszego starcia i na pewno zawodnicy tej reprezentacji mogli być bardzo rozczarowani swoją postawą. Teraz jednak Hiszpanie zagrają na własnym obiekcie, a po raz kolejny ich rywal teoretycznie nie powinien mieć większych szans na dobry wynik. Graczy Kosowa czeka na pewno bardzo ciężkie zadanie, bo gospodarze dzisiaj będą o wiele bardziej skupieni i na pewno dadzą z siebie zdecydowanie więcej niż w poprzednim starciu.

Hiszpania – Kosowo | Typ: handicap: Hiszpania -2 @1.99 BETFAN
Hiszpania – Kosowo | Typ: Powyżej 2 bramek, powyżej 9 rzutów rożnych @2.50 BETFAN

Komentarze

komentarzy