🇬🇷 Grecja – Gruzja 🇬🇪 Typy, kursy (31.03.2021)

Po cennym remisie w rywalizacji z Hiszpanią, reprezentacja Grecji spróbuje zanotować pierwsze zwycięstwo w eliminacjach do mistrzostw świata w Katarze. Środowym rywalem triumfatorów Euro 2004 jest Gruzja.

Grecja – Gruzja zapowiedź (środa, 20:45)

W kontekście remisu Grecji z Hiszpanią można mówić o sporej niespodziance, by nie powiedzieć sensacji. Kadra Luisa Enrique była niekwestionowanym faworytem tej rywalizacji. Hiszpanie wyszli na prowadzenie w 39. minucie po golu Moraty. Grecja zdołała jednak odpowiedzieć, a bramkę z rzutu karnego strzelił Bakasetas.

Oprócz starcia z Hiszpanią, reprezentacja Grecji rozegrała mecz towarzyski, wygrywając z Hondurasem 2:1. Dwa mecze eliminacyjne ma już za sobą Gruzja, która do tej pory nie zdołała zanotować zwycięstwa. Najpierw reprezentacja Gruzji przegrała ze Szwecją 0:1, a następnie musiała uznać wyższość Hiszpanii, notując porażkę 1:2.

Zarejestruj się w Noblebet 

Ostatni raz Grecja rywalizowała z Gruzją w 2011 roku. Był to mecz rozgrywany w ramach kwalifikacji do Euro 2012. Starcie w Tbilisi zakończyło się zwycięstwem gości 2:1.

Grecja – Gruzja kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Grecja. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.85. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.5. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 6.

Grecja – Gruzja typy

Remis z Hiszpanią udowodnił, iż Grecja śmiało może powalczyć o awans do wielkiej imprezy. Typujemy, iż Grecy wygrają rywalizację z Gruzją.

Grecja – Gruzja | Typ: Grecja wygra mecz 1.85 @ Noblebet

Grecja – Gruzja | Typ: Grecja powyżej 1.5 bramki w meczu 2.27 @ Noblebet