🇮🇳 Indie – Afganistan 🇦🇫 Typy, kursy (15.06.2021)

W ramach ostatniego meczu eliminacyjnego do mistrzostw świata, reprezentacja Indii zmierzy się z Afganistanem. Obie ekipy nie mają już szans na awans do kolejnej rundy.

Indie – Afganistan zapowiedź (wtorek, 16:00)

Dla reprezentacji Indii starcie z Bangladeszem okazało się niezwykle cenne. Indie wygrały bowiem pierwszy mecz w trakcie drugiej rundy eliminacyjnej, pokonując wspominaną kadrę 2:0. Po siedmiu spotkaniach reprezentacja Indii ma na swoim koncie sześć punktów i tym samym straciła szansę na drugie miejsce.

Ten cel jest również nierealny dla Afganistanu, który do tej pory zgromadził pięć oczek. Jedyna wygrana przypada na starcie z Bangladeszem, które zakończyło się wygraną Afganistanu 1:0.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Indie rywalizowały z Afganistanem 14 listopada 2019 roku. Mecz eliminacyjny obu reprezentacji zakończył się remisem 1:1.

Indie – Afganistan kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest reprezentacja Indii. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.15. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.45. Triumf Afganistanu bukmacherzy ocenili na kurs 3.1.

Indie – Afganistan fakty meczowe

  • Indie wygrały jeden z pięciu ostatnich meczów
  • Afganistan triumfował w jednym z pięciu ostatnich starć
  • We wszystkich pięciu ostatnich pojedynkach Afganistan tracił minimum jednego gola

Indie – Afganistan typy

Biorąc pod uwagę fakt, iż obie ekipy straciły już szanse na awans do kolejnej rundy, trudno przewidzieć losy tego spotkania. Zakładamy, iż reprezentacje wyjdą w takich nastrojach, że będziemy świadkami kilku goli.

Indie – Afganistan | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.77 @ LV BET 

Indie – Afganistan | Typ: Powyżej 2.5 bramki 1.9 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy